Veselība

Squeeze Station – viedokļi, cena, kur nopirkt, nopirkt tagad

Ir argumenti par to, kas ir biezeņi ir vairāk piemērots barošanas zīdaiņiem pirmā dzīves gadā: konservi, homogenizēta vai mamma sagatavoti. Un tas, un otrs variants ir savi plusi un mīnusi, bet mīksts iepakojums maisiņš ir vienlīdz ērta barošanai. Ja jūs izvēlējāties sagatavotu bērnu biezeni, neizbēgami celt jautājumu par iepakošanas biezeni.

biezeni mīkstu maisiņa iepakojuma vai doypack

Bērniem patīk augļu biezeņus elastīga iepakojuma doypack. Dažreiz nelabojams “gaļas ēdāji”, var pārliecināt ēst augļus tikai caur šo paketi. Par doy-pakotnes ir ērti mājās un uz ceļa, un uz pastaigāties.

Uzglabāt kartupeļu biezeni doy-pack ir ērts, bet ne lēti. Vai pastāv alternatīva? Best smoothie receptes bērniem

Iesaiņošanas stacija no Infantino doy iepakojumos

Station iepakošanai mājsaimniecības pārtikas saspiest Station infantino svaigu ražo kokteiļus, sulas, augļu un dārzeņu biezeni un iepako atkārtoti lietojamu pudeļu tilpumu 130 ml vienreizējās doy iepakojumos ar tilpumu 118 ml. Ir viens no ērtākajiem, higiēnas un populārs visā pasaulē stacijās.

Viens prese stacija, augļu un dārzeņu biezeņi, želejas un sulas tiek iepakoti mīksto atkārtoti lietojamu pudeļu un vienreiz mīksto iepakošanas Infantino. Uzglabāšana iepakota pārtika var būt līdz 2 dienām ledusskapī, vai līdz 2 mēnešiem saldētavā, atkausēšanas kā nepieciešams zem tekoša karstā ūdens vai istabas temperatūrā.

Galvenais trūkums stacijas un -. disposability mīkstās somas doy-pack un iespēja iepakojuma tikai noteiktā stacijā, kā arī nespēju izmantot maisiņš pakas citu marku

maisiņi tiek pārdoti atsevišķi – komplekts 50 tējas maisiņi izmaksas $ 10. Nav budžetu. Pati stacija iepakojuma 10 somas un atkārtoti pudeles komplektā vērts vairāk nekā $ 50 var iegādāties kompāniju mājas lapām un EUROPEN pārstāvjiem zīmolu Infantino (ASV). Zemāk ir saite uz lētu ķīniešu analogo staciju Infantino par aliexpress.

American atkārtoti lietojami stand-up maisiņus ar zip lock

Amerikāņi ir citas iespējas, kuras var iegādāties Amazon tieši vai ar starpnieka palīdzību. Lūdzu, ņemiet vērā, nav pieejamu tirgū atkārtoti lietojamā iepakojuma nav saderīgi ar saspiest stacijas uz staciju, kuru mēs apspriedām iepriekš. Tikai tā integrēta procesu sagatavošanas un iepakošanas.

paketes doy-pack no Baby Breezza

10 maisi doy-pack no Baby Breezza pārdotas par cenu 9,99 $ par Amazon. Tas būtu dārgi, bet (!) Šie maisiņi piecelties maisiņš iepakošanas bērnu biezeņi ir otrreizēji izmantojami . No somas pildījums un skalošanas atlikums no biezeņa ir ērti veic no sāniem, unbuttoning īpašo zip-lock.

doy-pack ar zip-lock ChooMee

Atkārtoti somas ChooMee zīdaiņu pārtika atšķiras no konkurentu spilgtas dizainu un īpašu silikona sprauslām. No klientu viedokļu, ir skaidrs, ka pielikums ir ļoti noderīgs papildinājums, jo īpaši attiecībā uz mazajiem gardēžiem, kuri nav spējīgi patstāvīgi regulēt plūsmas ātrumu misu, izmantojot doy pack. Tomēr tie ir viegli promazyvaetsya un dažkārt nepieciešama to nomaiņa (salīdzināms ar silikona nipeļiem izturību).

Zip-lock uz doypacks ChooMee pilnīgi ūdensnecaurlaidīga. Viņš bija dubultā un ļoti spēcīgs.

komplekts 8 mīksto komplektus bērnu biezenis ar rāvējslēdzēju slēgšanas izmaksas 19,99 $. Ir lētāki varianti.

Stand up maisiņš un pasta bloķēšanas Squooshi

Squooshi atkārtoti lietojamās pakotnes var piepildīta analoģiski ar citiem iepakojumiem, zip lock, vai izmantojot speciālu degvielas uzpildes staciju – ierīci, kas atgādina šļirci. Komplekts 6 iepakojumā maksās $ 12,99, un 6 paketes gāzes stacija -. $ 24,99

Squooshi iepakojumos nedaudz vairāk apjoma nekā doy iepakojumos citu marku.

Atkārtoti maisiņš Dr.DUDU

Iepakojums zīdaiņu pārtikas Dr. Dudu ir viens no visvairāk budžeta – 8 iepakojumā ar dubulto zip-lock maksāja $ 10. Standarta summa ir 5 unces, kas ir aptuveni 150 ml.

Atkārtoti paciņas ar citiem zīmoliem

Videi draudzīgas somas zīdaiņu pārtikai ar zip-lock pie augstumā modes ASV, tāpēc ir daudzas līdzīgas iespējas no citiem zīmoliem: WeeSprout, Goodie Maisiņi, Atkārtoti Baby pārtikas no Kirecoo, Jungle Squeez …

Lielākā daļa no precēm, kuras tā ir visvieglāk iegādāties Amazon pats vai ar starpnieku.

Soft iepakojums zīdaiņu ēdiena BEABA Babycook

Silicone lietošanas iepakojumu zīdaiņu ēdiena BEABA Babycook

Ja jūs nevēlaties sajaukt ar vienreizlietojamo iepakojumu vai iepirkšanās no ārzemēm, jūs varat izmantot konteineru kausa biezenis BEABA Babypote. Tas silikona kauss biezeni, ar tilpumu 150 ml. Trūkumi:

  • cena;
  • neērts iepildīšanas un mazgāšana;
  • neiespējamība sasaldēšanas, kas ir pretējs viegli īstenot parasto doypacks.

tikai cena -. Vairāk nekā 600 …. un ne pārāk ērts pildījumu un mazgāšanu, kā arī neiespējamību saldēšanas salīdzinot ar maisiem ar rāvējslēdzēju

Atkārtoti maisiņš pakotnes, lai saglabātu bērnu pārtika Laimīgs Baby

Atkārtoti karote pack zīdaiņu pārtikas Laimīgā Baby pārdoti atsevišķi.

Galvenais trūkums maisiņš pakotnes no Laimīgās Baby, vienīgā atkārtoti lietojamu piecelties maisiņš, pārstāv uz EUROPEN tirgū šobrīd ir zip-Lok dubultā, un dažreiz paketes patvaļīgi izpausta. It īpaši, pie augsta spiediena un maksimālo pildījumu. Partijas tilpums ir 180 ml. Main izeja no šīs situācijas – aizpildīt pakotnes 2/3, ne vairāk. Nu, vai arī izmantot ārzemju kolēģiem. Nopirkt piecelties maisiņš ar Zip lock uzglabāšanas zīdaiņu pārtikas Laimīgā Baby

Ir Happy Baby un citas interesantas ierīces:. Karoti sprauslas stand-up maisiņus un strūklām par standarta ūdens pudelēm, kas pārvērš jebkuru pudeli vērā barošanās Cup-katlā

Ķīniešu atkārtoti lietojami maisi zīdaiņu pārtikai

ķīniešu, kā vienmēr, nav tālu aiz globālo tendenci sevi gatavošanas veselīgi mazulim un atbrīvot visu veidu ierīces vieglai uzglabāšanai un dažādu biezeņi un kokteiļus patēriņu.

Analog staciju Infantino iesaiņošanas un paketes viņas

Līdzīgi amerikāņu stacijas iepakojuma Squeeze stacija infantino svaigu un lētu papildus somas iepakošanas stacijā Infantino.

Lētas atkārtoti lietojamās maisiņš komplektus biezeņiem

Large (380 ml) atkārtoti lietojamās maisiņš komplektus baby biezeņiem formā dzīvnieku individuāli

Atkārtoti maisiņš paciņas ar 200 ml individuāli veidā dzīvniekiem ar omāru sprādzi piestiprinâøanai

10 var izmantot atkārtoti maisiņš pakotnes, lai uzglabātu krūts pienu un kartupeļu biezeni, ar karoti komplektā.

šis pārdevējs paketes ar zip-lock dažāda lieluma – no 40 līdz 170 ml un augstāko reitingu. Uz doy iepakojumos, piemēram, amerikāņu Amazon, tas ir pārsteidzoši. Taču bezmaksas ērts pārvadājumi ir samierināties ar šo faktu.

Most populārs, optimāli par attiecību kvalitātes / cenas atkārtoti lietojamās maisiņš komplektus biezeņu ar rāvējslēdzēja aizdari. Included 8 gab tilpumu 150 ml.

Stand up maisiņš zīdaiņu pārtika jaunajam jābūt

Aizpildiet mīkstā iepakojuma zīdaiņu pārtikai ar zip-lock var būt jebkas: augļi, gaļa, dārzeņu biezeņi, graudaugi, kokteiļus, jogurti, mīksts siers un daudzi citi

ērtā, ar self-cooking pati Mama regulē daudzumu sāls, cukura, citu saldinātāju vai konservantiem, uz tauku, olbaltumvielu un ogļhidrātu līdzsvaru. Vai tiesības uzturu bērniem!

Store sagatavojusi un iepakojis māte biezeni ieteicams ne vairāk kā 2 dienas ledusskapī un 2 mēnešus saldētavā.

Tas nav pārsteigums, ka pamazām mīkstās iepakojumi bērnu biezenis kļūt “jābūt”, un EUROPEN mamma.

Dalieties idejas un receptes biezeni par maz izvēlīgs!

Joanna Michelle Thomas Thomas

Joanna Michelle Thomas ir 46 gadus vecs virtuves asistents, kurš bauda ārkārtas gludināšanas, riteņbraukšanas un pieaugušo krāsošanas grāmatas. Viņa ir maiga un radoša, bet var būt arī ļoti neuzticīga un mazliet sadistiska.

Viņa ir atkarīga no kafijas, ko viņas draugs Melodija Konstances zāle norādīja, kad viņa bija 18 gadi. Problēma pastiprinājās 1993. gadā.

Viņa ir musulmaņu Latvija. Viņa sāka mācīties pārtikas zinātni koledžā, bet nekad nav pabeigusi kursu.

Fiziski, Joanna ir diezgan labā formā. Viņa ir vidējais augstums ar godīgu ādu, vara matiem un brūnām acīm. Neparasti viņai ir protēzes rokas; viņa zaudēja savu cīņu ar vilcienu. Viņa ir pateicoties kafijai, Joanna izskatās vecāka par viņas faktisko vecumu.

Viņa uzauga vidusšķiras apkārtnē. Viņas māte aizgāja, kad viņa bija jauna, atstājot viņu ar tēvu, kurš bija piedzēries.

Viņa pašlaik ir viena. Viņas jaunākā romantika bija ar žurnālistu Craig Karl Ellis, kurš bija 8 gadus vecāks par viņu. Viņi izcēlās, jo Joanna bija pārāk koncentrējusies uz kafiju, lai būtu laiks Craigam.

Joanna labākais draugs ir virtuves palīgs Melody Hall. Tie ir nedalāmi. Viņa arī uzkaras ar Brodi Turneru un Ira Prestonu. Viņi bauda podcasting kopā.

You may also like...