Jaunumi

Spartagen + -opinions, komentāri, cena,

tiek noslēgts Šī vienošanās starp Jums individuālās un administrēšanu tiešsaistes resursa interneta veikals

Lietotājs – fiziskā persona vecumā, kas spēj ar savu rīcību, lai iegūtu pilsoniskās tiesības un patstāvīgi īstenot tos, kā arī spēja savu rīcību, lai radītu par sevi civilie nodokļiem, lai patstāvīgi veiktu un ir atbildīgs atteices gadījumā, pieņemt noteikumus šī lietotāja līguma un izmantojot pakalpojumus vietnē.

Ražotājs -. Persona, kas, ņemot vērā to ekonomisko darbību, pamatojoties uz uzņēmējdarbības, kas nodarbojas ar ražošanu un uzturēšanu produktu

Administrācija – biznesa vienība (OGRN. INN:, reģistrācijas vieta 🙂 īpašnieks vietnes balstoties uz privāto īpašuma tiesības un sniedzot organizatorisku, finansiālu un tehnisku atbalstu esamību un darbību vietas

puses -. Administrāciju, lietotājiem un vietņu apmeklētāju

Lapas – Interneta resurss tiešsaistes veikals ar domēna nosaukumu, kurš paliek zem organizatorisko kontroli un pieder iestādei par nosacījumiem privāto īpašuma tiesību

.

Produkcija -. Preces un piedāvā lietotājam administrācijas pakalpojumi, izsmeļošs, kas ir publicēta mājas lapā

Publiskā piedāvājums – īpašums ir adresēts nenoteiktam personu lokam vai vairākām konkrētām personām piedāvājumu, kas noteikti un konkrēti izsaka nodomu personai, kas iesniegusi attiecīgo priekšlikumu, apsvērt sevi noslēdzis šo līgumu ar adresātu, kurš būs pieņemt piedāvājumu.

Pieņemšanas – pilns pieņemšana viena no Pusēm nosacījumiem publiskā piedāvājuma administrācijas noslēgt šo lietotāja līgumu. Pieņemot publisko piedāvājumu notiek sākumā tīmekļa vietnes izmantošanai (ieskaitot izglītojošos nolūkos) un tās pakalpojumi (par pakalpojumu).

1. Vispārīgie noteikumi

1.1. Šis lietotāja līgums (turpmāk tekstā “Nolīgums”), ir noteikti vispārīgi noteikumi par apmeklējumu, pakalpojumu lietošanu un standartiem vispārējo uzvedības uz vietas, un regulē valsts civildienesta tiesiskās attiecības starp lietotājiem un lietotājiem, kā arī administrācijas procesā to mijiedarbību.

1.2. Šis Līgums var tikt grozīts, administrācija vienpusēji. Administrācija nenes pienākumus personīgo paziņojumu par šādām izmaiņām. Jaunais izdevums nolīgums stājas spēkā no dienas, kad publicēts tīmekļa vietnē.

1.3. Par Nolīguma noteikumi attiecas uz visiem vietnes apmeklētājiem, bez izņēmumiem.

1.4. Apmeklētājs / Lietotājs, sākot izmantot pakalpojumu tiešsaistes veikala apstiprina faktu, ka viņš ir iepazinies ar šo lietotāju nolīguma skaņas prātā un skaidrā atmiņā noteikumiem, pilnīgi izprast un pieņemt noteikumus izmantot pilnībā. Ja jūs nepiekrītat šī Līguma noteikumiem (kas daļēji vai pilnībā), personai, kas izteikts šāds gribu, ir tiesības izmantot informācijas jomā tīmekļa vietnē.

2. Regula mijiedarbību starp pusēm

2.1. Administrācija sniedz informāciju darbības jomā tiešsaistes veikalu, kas ietver, bet neaprobežojas ar šādu informāciju: vārds, formas, kvalitātes produktu, tā vērtību, kā arī par kārtību pasūtījumus, maksāšanas un piegādes produktu uz Lietotājs ar pārstāvjiem no administrācijas. Informācija tiek sniegta uz bezmaksas pamata.

2.2. Lietotājs pasūtījumu attiecībā uz produktiem. Administrācija var, bet nav pienākums sniegt īsu padomu vai konsultatīva, uzdodot jautājumus. Šādas konsultāciju sniegšana ir bez maksas.

2.3. Lai saņemtu pakalpojumu, kas norādīta 2.2 punktā. Lietotājs līgums, lietotājs izvietot savu jautājumu. Šajā gadījumā ir nepieciešams apkopot jūsu jautājumu un atstāt kontaktinformāciju -. E-pasts, kontaktpersonas tālruņa numurs

2.4. Administrācijai ir tiesības neatbildēt uz novietot lietotāja pieprasījumu, un nesniedz atbildi, ja šis pieprasījums būs neskaidri, satur nežēlīgas, aizskarošu lietotājvārdu, vārdi, un slovooborotami uz administrācijas, trešajām personām, kā arī citu iemeslu dēļ, vada iekšējās ticējumiem.

2.5. Par to, ka tīmekļa vietnes pakalpojumu un (vai) iespējām nosacījumu izpilde nesniedz Lietotājam nekādas ekskluzīvas tiesības un privilēģijas.

2.4. Līdzēji vienojas, ka administrācija ir tiesības izvietot reklāmas blokus, baneri, reklāmas dažādās jomās, tostarp, kur ir, ko lietotājs publicē informāciju, bez lietotāja piekrišanas.

2.5. Informācija publicēta tīmekļa vietnē, ko administrācija ir rezultāts intelektuālā institūcijas darbības un visu īpašumu un morāles tiesībām šādas informācijas pieder pie administrācijas, līdz, kamēr noteikts citādi. Tādējādi Lietotājs nerodas nekādas ekskluzīvas tiesības uz intelektuālo darbību rezultāti administrācijas, izteikts grafisko, tekstuālo, video audio formā, ievieto Īpašumu tīmekļa vietnē.

2.6. Administrācija nav atbildīga par aizsardzību pārkāpto tiesību Lietotājam kontekstā norēķinu par šo zemes strīdi, tostarp tiesā.

2.7. Lietotāja autortiesību pārkāpšana pieder administrācija un (vai) citu personu, nozīmē par likumpārkāpēja atbildības saskaņā ar normatīvajiem aktiem EUROPEN Federācijas.

2.8. Attiecībā uz autortiesību pārkāpumiem, ko lietotājs, izmantojot nelikumīgu mājokli nav pieder Lietotāja materiālu, administrācija atbrīvo no brīvu piekļuvi šādiem materiāliem, pēc pieprasījuma likumīgo īpašnieku.

2.9. Lietotājam ir aizliegts ievietot informāciju, kas tieši vai netieši satur kopīgos elementus pornogrāfijas, aizskarošu, pārkāpj, kaitē ikviens cieņu, kurā apelācijas sūdzības par vardarbību, pārmērības un citas darbības, kuru dēļ jāizdara pašreizējā tiesību aktu pārkāpumus noteikts teritoriālo jurisdikciju, kas satur ļaunprātīgu programmatūru, un (vai) citu informāciju, kas var radīt kaitējumu trešajām personām.

2.10. Gadījumā, ja ir pārkāpti 2.9 punktā. Šā nolīguma un neievērošanu prasībām administrācijas, tostarp dzēšanu šādas informācijas publisku pieejamību vietnes lietotājiem ir atbildīgi saskaņā ar šo nolīgumu, un (vai) esošajiem likumiem EUROPEN Federācijas noteikumiem. Prasītājs šajā lietā administrācija, ir tiesības dzēst minēts 2.9 punktā. informācija neatkarīgi.

2.11. Administrācija nav atbildīga par to, ka lietotāja rezultātiem apmeklējot trešās puses (ārējos) resursus, saites, kas var tikt publicēta tīmekļa vietnē. Saskaņā ar rezultātiem, nozīmē jebkuru rezultātu, neatkarīgi no tās rakstura, un, sākot ar rašanās kuru Lietotājs ir radušies materiālo kaitējumu, morālo kaitējumu un citas negatīvas izpausmes.

2.12. Produkti administrācija lietotāju, izplatīts attālināti ietvaros izvirzītajiem spēkā esošajos tiesību aktos par EUROPEN Federācijas prasībām piedāvā, ir sertificēta un atbilst izklāstīti likumdošanu jomā patērētāju tiesību aizsardzības prasībām.

3. Izmantošana par pakalpojumiem, ko Lietotājs

3.1. Lietotājam ir tiesības brīvi izmantot pakalpojumus un priekšlikumus atrādīšanu vietnē pilnībā, izņemot gadījumus, kad šāda izmantošana ir nelikumīga, pārkāpj tiesības, brīvības un intereses administrācijas un (vai) citiem vietnes lietotājiem.

3.2. Izvietojumam rīkojuma kārtība

3.2.1. Lietotājs patstāvīgi apmeklē informatīvo lauku mājas lapā, izvēlas preci un veic pasūtījumu.

3.2.2. Ja nepieciešams, tad administrācija sniedz Lietotāja konsultāciju un informācijas pakalpojumus izvēlē produktiem, ko paredz šī lietotāja vienošanās veidā.

3.2.3. Lietotājs izvēlas produktus, kas tiek publicēta mājas lapā, un administrācija nav atbildīga par sekām gadījumā, novietojot lai trešo personu līdzekļiem. Šis postenis ir tāds pats juridisks spēks, un gadījumos, kad citas mājas lapas kopiju, ievietojis dublikātu informācija mājas lapā, ieskaitot zīmolu, logotipu, dizaina, stila uzrādot informāciju par vietni.

3.2.4. Pasūtīšana tiek darīts, aizpildot pieteikuma veidlapu. Lauki, kas atzīmēti ar “*” ir obligāti. Beigās formu, noklikšķiniet uz “Pasūtīt”.

3.2.5. Abas puses vienojās, ka tālruņa numurs (e-pasta adrese) lietotājam, administrācija nosūta īsu informatīvo ziņojumu ar pasūtījuma informāciju un / vai citu nepieciešamo informāciju. Lietotājs sāk izmantot pakalpojumu tiešsaistes veikals pieņem šo nosacījumu pilnībā, un garantē, ka jums nebūs nekādas pretenzijas attiecībā uz šo tēmu.

3.2.6. Pēc iepriekš minēto darbību, lietotāja pieprasījums tiek piešķirts unikāls numurs, un pasūtījuma, ko izsniegusi attiecīgu paziņojumu. Kādu laiku, administrācija sazinās ar lietotāja norādīto p 3.2.5. veids, lai apstiprinātu pasūtījumu.

3.3. Maksājuma veids

3.3.1. Produkcija ir jāmaksā formātā 100% maksājumu vai citiem noteikumiem, pusēm izvietošanu Lietotāja rīkojuma laikā, un (vai) citi posmi mijiedarbību starp pusēm.

3.3.4. Piegāde produktu tiek veikta tikai pēc tam, kad, sasniedzot no nosacījumiem, kas noteikti 3.3.1 punktā. No lietotāja līgumu.

3.4. To produktu piegādes kārtība

3.4.1 piegāde produktu Lietotājam veic mūsu pašu transporta iestādes, vai transporta uzņēmuma.

3.4.2. Piegādes nosacījumiem, katram indivīdam, kas pieņemts izolēšanas gadījumā.

3.4.3. Secība un piegāde izstrādājumu lietotājs ir noteikts procesā pasūtījuma, ko lietotājs.

3.4.4. Abas puses vienojās, ka preču piegāde Lietotājam tiek veikta saskaņā ar mūsu Lietošanas noteikumi. Piegāde produktu Lietotāja no noliktavas, ir iespējams, ar papildu apstiprināšanas procedūras pašpārvaldē.

3.4.5. Gadījumā, ja piegādes produktu nosacījumus pēc maksājuma Izstrādājumi tiek nosūtīti ar kurjeru uz lietotājam tikai pēc tam, kad lietotājs ir samaksājis par kurjeru kopējām ražošanas izmaksām.

3.5. Atdeves produktu kārtība

3.5.1. Lietotājam ir tiesības atteikties no preces jebkurā laikā pirms tās nodošanas, un pēc preču nodošanas – 7 dienu laikā, izņemot gadījumus, kad šī lietotāja tiesības ir ierobežotas ar pašreizējo likumdošanu EUROPEN Federācijas

.

3.5.2. Atgriešanās produktus laba kvalitāte ir iespējama, ja tās tirdzniecības kleitu, patēriņa īpašības, kā arī dokuments, kas apliecina faktu un apstākļus iegādi norādītajiem produktiem.

3.5.3. Lietotājs nav tiesīgs atteikt preces labas kvalitātes, kam atsevišķi definētas īpašības, ja šos produktus var izmantot tikai iegādāties lietotāju.

3.5.4. Pēc atteikuma Lietotāja no produktiem, ražotājs produktu jāatgriežas viņam summu, ko Lietotājs samaksāts saskaņā ar līgumu, izņemot piegādes izmaksām no lietotāja uz atpakaļ produktu, ne vēlāk kā 10 dienas no datums, prezentācijas, ko lietotājs attiecīgajām prasībām ražotāja.

4. Pienākumi un atbildība pušu

4.1. Attiecībā izmantošanas intelektuālā īpašuma administrācijas tīmekļa vietnes satura jebkādam mērķim, lietotājam ir agrāk, pirms izvietošanas šādu materiālu, lai iegūtu administrācijas atļauju. Ar atļauju administrācijas, lietotājam ir parādīt pilnu vārdu un domēna nosaukumu avota šādā formātā: interneta veikala. Hipersaite būtu aktīva un tieša, kad uzklikšķināt, pāriet uz konkrētu lapu vietā, no kuras tiek ņemts materiāls.

4.2. Pēc analoģijas ar instrukcijas 4.1. Šā nolīguma Lietotājs apņemas rīkoties gadījumā, ja intelektuālā īpašuma izmantošanu, kas pieder trešajām personām. Metode un īstenošanas kārtību, kas norādīta sarunās ar īpašnieku materiāliem.

4.3. Administrācija nav atbildīga par lietotāja darbības, kas izraisīja pārkāpumu tiesības trešajām pusēm, izņemot noteiktajos pašreizējā likumdošanā par EUROPEN Federācijas gadījumos.

4.4. Administrācija nav atbildīga par saturu ievietojis lietotāji.

4.5. Administrācija nav atbildīga par saturu lietotāju atzinumus mājas lapā. Lietotāja viedoklis vietā ir subjektīvs viedoklis to autoru nekādā veidā pretendē būt objektīvs. Tās var nesakrist ar sabiedrības viedokli, un nav taisnība.

4.6. Lēmumu par atļaujas izsniegšanu / netika piešķirts personas datiem, ko administrācija vienīgi pamatojoties uz lūgumu, ko persona iestādes, publicēšanas saskaņā ar esošo tiesību aktu rīkojumu veidā.

4.7. Administrācijai ir tiesības neatbildēt uz pieprasījumiem, apelācijas un vēstulēm, kas nesatur informāciju par pieteikumu iesniedzēju (nosaukums, kontaktinformācija).

4.8. Administrācija nav atbildīga par reģistrācijas datiem, kas ir norādīts lietotājs, kad mijiedarbojas ar informācijas jomā vietnē.

4.9. Administrācijai ir tiesības bez paskaidrojumiem, lai ierobežotu, lai bloķētu piekļuvi lietotāju (ieskaitot nereģistrētu) tīmekļa vietnē, ar daļēju vai pilnīgu izņemšanu no informācijas, kas tika publicēta ar lietotāja tīmekļa vietnē.

4.10. Administrācija apņemas apsvērt prasību, izsniegta procedūru, kas paredzēta līguma 4. sadaļā, 30 (trīsdesmit) kalendāro dienu laikā no tā saņemšanas dienas.

5. Par strīdu izšķiršanas kārtība

5.1. Gadījumā, ja atklāšanas Vietnes satur informāciju, kas satur ar intelektuālā īpašuma rezultātus, kas pieder trešajām personām, tiesības turētājs:

5.1.1. Lai izvirzītu prasību, norādot faktiskos un normatīvo bāzi, kas ļauj darbiniekiem, lai novērstu informāciju no publisku pieejamību.

5.1.2. Piestipriniet pretenzijas pierādījumiem par oriģinalitāti intelektuālā īpašuma (oriģināls kopiju, citus dokumentus, kas apliecina īpašumtiesības uz autortiesību objekts).

5.1.3. Sūtīt minēti ar 5.1.1., 5.1.2 punkta noteikumiem dokumentus. Šā nolīguma, e-pasta administrāciju: poddergka.magazina@gmail.com

5.2. Prasības par lietotāju par pakalpojumu, produktu, un citi komentāri kvalitāti jānosūta uz e-pasta Inbox administrācijas: poddergka.magazina@gmail.com

5.3. Gadījumā aprakstīts p. 3.2.3. Lietotāja līgums, sūdzības, pretenzijas, problēmas tiek nosūtīta uz attiecīgo resursu pārvaldībā. Administrācijai ir tiesības neatbildēt uz šādu ārstēšanu.

5.4. Administrācijai nav pienākuma veicināt meklēšanu noteiktā 3.2.3. privātpersonas un citas trešās puses, kuru rīcību ir pārkāpusi tiesības, brīvības un lietotāju intereses.

6. Citi nosacījumi

6.1. Visas iespējamās situācijas, strīdi, kas izriet no attiecībām lietotājiem, lietotāju un trešo personu, lietotājiem un administrāciju, kas nav regulēta ar šo līgumu, ir atrisinātas, ko nosaka tiesību akti par EUROPEN Federācijas kārtībā.

6.2. Ar šā nolīguma puses atzīst tiesības un pienākumus, ko attiecībās minētajām personām šajā līgumā, un pilnībā apzināties savu rīcību, izprast juridisko dabu sekām šādu darbību pilnībā tiek ģenerētas.

6.3. Bezdarbība administrācijas gadījumā pārkāpjot jebkādus Lietotāja Līguma noteikumiem neliedz Administrācijai ir tiesības veikt vēlāk atbilstošas ​​darbības, lai aizsargātu savas intereses un aizsardzību likumu aizsargātās tiesības.

6.4. Uz visiem jautājumiem, izņemot tos, kas reģistrēti no lietotāja līguma 5.panta lietotāji var sazināties ar administrāciju, nosūtot attiecīgos ziņojumus.

Joanna Michelle Thomas Thomas

Joanna Michelle Thomas ir 46 gadus vecs virtuves asistents, kurš bauda ārkārtas gludināšanas, riteņbraukšanas un pieaugušo krāsošanas grāmatas. Viņa ir maiga un radoša, bet var būt arī ļoti neuzticīga un mazliet sadistiska.

Viņa ir atkarīga no kafijas, ko viņas draugs Melodija Konstances zāle norādīja, kad viņa bija 18 gadi. Problēma pastiprinājās 1993. gadā.

Viņa ir musulmaņu Latvija. Viņa sāka mācīties pārtikas zinātni koledžā, bet nekad nav pabeigusi kursu.

Fiziski, Joanna ir diezgan labā formā. Viņa ir vidējais augstums ar godīgu ādu, vara matiem un brūnām acīm. Neparasti viņai ir protēzes rokas; viņa zaudēja savu cīņu ar vilcienu. Viņa ir pateicoties kafijai, Joanna izskatās vecāka par viņas faktisko vecumu.

Viņa uzauga vidusšķiras apkārtnē. Viņas māte aizgāja, kad viņa bija jauna, atstājot viņu ar tēvu, kurš bija piedzēries.

Viņa pašlaik ir viena. Viņas jaunākā romantika bija ar žurnālistu Craig Karl Ellis, kurš bija 8 gadus vecāks par viņu. Viņi izcēlās, jo Joanna bija pārāk koncentrējusies uz kafiju, lai būtu laiks Craigam.

Joanna labākais draugs ir virtuves palīgs Melody Hall. Tie ir nedalāmi. Viņa arī uzkaras ar Brodi Turneru un Ira Prestonu. Viņi bauda podcasting kopā.

You may also like...