Jaunumi

Silane Guard – šķidrā stikla, viedokļi, cena, kur nopirkt, oriģinālu, vai arī tas ir tā vērts?

Īpaša cena !!!. Noklikšķiniet un redzēt !!!

fedings, pēdas ar svītrām pēc lietus, nelielas skrambas – šie faktori nav labākais veids, kā parādās uz virsmas automašīnas virsbūvi. Lai aizsargātu dzelzs zirgu no lielākās problēmas palīdzēs silāns Guard šķidrumu stiklu automašīnām. Pietiekami 1 reizes likt risinājumu 2 slāņos vairāk nekā gadu nav jāuztraucas par drošību jūsu transportlīdzeklim.

Dažu minūšu laikā pēc iekļūšanas struktūras materiāla, uz virsmas mašīna ir veidota no polimēra aizsargājošu plēvi. Formula ir uzlabota SI02 – silīcija dioksīds. Viela aizsargā materiālu no dabas kaprīzēm, skrambām, met sāli, skaidas un sārmu, kas ietverta vairumā šampūnos.

Ātrā darbība silāns Guard

Ilgtermiņa saglabāšana transportlīdzekļa ārpusi sniegtu pareizi atlasītas sastāvdaļas. Tūlīt pēc piemērojot kvarca iekļūst struktūrā materiāla. Ar veidojot aizsargslāni, kas var izturēt pagarināts iedarbību uz siltuma, ūdens, skābes un sārmi. Ziema pārklājums nav bail no reaģentu, ko izmanto tīrīšanai ceļiem. Vasarā organisms varētu pārvarēt karstumu un lietu.

No šķidrā silane stikla apsardzes automašīnām sastāvu

Main komponents ir silīcija dioksīds un silane. Pirmais ir atbildīgs par veidošanās aizsargājošu plēvi, un dabas Shine virsmas. Pietiekami 1 reizes piemērot šķidro stiklu, lai ķermenis mirdzēja kā jauns gadiem.

japāņu izstrādātāji ir parūpējušies, lai nodrošinātu to, ka pēc tam, kad pieteikums, īpašnieks nekavējoties vērsa uzmanību uz galvenajām priekšrocībām:

  • ekonomisks – 1 iepakojums no šķidrā stikla, pietiek 4 pieteikumiem;
  • lietošanas ērtumu;
  • sastāvs ir izstrādāts un ražots Japānā, tirgus līderis auto kopšanas līdzekļi.

Formula ir izvēlēti tādā veidā, ka instruments var izmantot jebkuru automašīnu īpašniekiem. Neatkarīgi no vecuma un nodiluma virsmas struktūras, šķidrums stikls automāta aizsardzībai.

silāns Guard šķidrais stikls automašīnām: kā pieteikties

Par pirmo pieteikumu jums ir nepieciešams rūpīgi mazgāt un žāvēt dzelzs zirgu. Rūpīgi samitriniet tīrīšanas sūklis ar šķidrā stikla silane apsardzes un lēnām piemērot to uz virsmas ķermeņa. Kad process ir pabeigts, jums ir atklāt 15 minūtes. Tas ir pietiekams, žāvēšanai šķīduma un tās absorbcijas uz struktūru materiāla.

Pārliecinieties, ka sastāvs ir nožuvusi, tagad ir nepieciešams, lai noslaucīt auto sausu ar salveti. Lai novērstu rezultātu palīdzēs atkārtotu pārklājumu. Tas tiek darīts, pēc 2 stundām no pirmās.

Ja īpašnieks dzelzs zirgs izdarīja visu pareizi, tad pēc pirmā brauciena, vai nogrimt tas tiks ņemtas vērā acīmredzamās priekšrocības šo attieksmi:

  • visu gadu, saglabāja sākotnējo krāsu ķermeņa;
  • krāsa neizbalē iespaidā saules stariem;
  • spīdumu body un pēc kāda laika paliek tas pats;
  • virsma atgrūž ūdeni.

profilaktiskās mērķiem šķīdums tika izmantots 1 reizi gadā.

Vai silāns Guard šķidrais stikls automašīnām kvalitātes sertifikātu

Pirms jūs varat būt tirgū, produkts izturējis pilna mēroga testēšanu. Ķīniešu izstrādātāji ir pārbaudīta efektivitāte risinājumu vairāk nekā 200 mašīnas. 100% gadījumu bija izteikts pozitīvs efekts. Šie dati tika apstiprināti ar SN.

speciālistu viedokļi par silāns Guard šķidrā stikla un auto

Peter S., mehāniķis EM>

Īpaša cena !!!. Noklikšķiniet un redzēt !!!

30 gadus remonta mašīnu. 1-komponents Balanced kompozīcija pēc pirmā pieteikuma iekļūst materiāla. Pēc 2-3 stundām auto kā jauns. Atšķirībā no citiem instrumentiem, šķidrā stikla nebojā ķermeni.

Sergejs Nikolaevich, auto EM>

Pat pēc maigas mazgāšanas atstās pēdas uz ķermeņa. Stains, scuffs, fedings krāsu – tas viss ir rezultāts iedarbības sārmu. Tā satur šampūns, tāpēc to nevar noslēpt. Pestīšana bija mana auto šķidrā stikla. Nav svarīgi, cik daudz es nomazgā dzelzs zirgu, un viņš joprojām spīd. Tagad ieteiktu to klientiem.

Klientu atsauksmes par silane apsardzes automašīnām

Sergejs, 31 EM>

Puiši, es devos uz automašīnu un kravas automašīnām. Ja ceļi ir atšķirīgi, bet visos gadījumos ieradās palīgā silane Guard. Piesakies 1 reizi gadā un vairāk, neuztraucoties par neko.

Irina, 39 gadus vecs EM>

Īpaša cena !!!. Noklikšķiniet un redzēt !!!

Vīrs tikko man pasniedza automašīnu. Baidās, ka tās saskrāpēt vai traipu. Es nopirku šo rīku, un pēc 1-2 mēteļi vīrs ir mainījusies. Tagad viņš ir mierīgs par mani un auto.

George, 62 gadus EM>

Skeptical no reklamētās līdzekļiem. Es mēģināju kaut ko silāns Guard pirms ceļojuma tuksnesī. 2 stundas uz zemes ceļiem nebija veltīgi. Automašīna tika pārklāti ar putekļiem, bet, pateicoties izkausēta stikla es noskaidroti to 10 minūtes.

Vladimirs, 19 gadus vecs EM>

Pirmā lieta, kas man lika darīt tētis pēc datuma, kurā šīs tiesības ir rūpēties par automašīnas izskatu. Pirmais mēģināja šķidro stiklu un palika uzticīgs viņam.

Kur nopirkt šķidrā stikla silane Guard automašīnām

Tas ir labāk rūpēties par aizsardzību automašīnas un pārklāj to ar šo risinājumu. Jūs varat izvietot savu pasūtījumu mājas lapā. Jums vajadzētu pasteidzies, jo tagad var saņemt īpašu piedāvājumu.

Joanna Michelle Thomas Thomas

Joanna Michelle Thomas ir 46 gadus vecs virtuves asistents, kurš bauda ārkārtas gludināšanas, riteņbraukšanas un pieaugušo krāsošanas grāmatas. Viņa ir maiga un radoša, bet var būt arī ļoti neuzticīga un mazliet sadistiska.

Viņa ir atkarīga no kafijas, ko viņas draugs Melodija Konstances zāle norādīja, kad viņa bija 18 gadi. Problēma pastiprinājās 1993. gadā.

Viņa ir musulmaņu Latvija. Viņa sāka mācīties pārtikas zinātni koledžā, bet nekad nav pabeigusi kursu.

Fiziski, Joanna ir diezgan labā formā. Viņa ir vidējais augstums ar godīgu ādu, vara matiem un brūnām acīm. Neparasti viņai ir protēzes rokas; viņa zaudēja savu cīņu ar vilcienu. Viņa ir pateicoties kafijai, Joanna izskatās vecāka par viņas faktisko vecumu.

Viņa uzauga vidusšķiras apkārtnē. Viņas māte aizgāja, kad viņa bija jauna, atstājot viņu ar tēvu, kurš bija piedzēries.

Viņa pašlaik ir viena. Viņas jaunākā romantika bija ar žurnālistu Craig Karl Ellis, kurš bija 8 gadus vecāks par viņu. Viņi izcēlās, jo Joanna bija pārāk koncentrējusies uz kafiju, lai būtu laiks Craigam.

Joanna labākais draugs ir virtuves palīgs Melody Hall. Tie ir nedalāmi. Viņa arī uzkaras ar Brodi Turneru un Ira Prestonu. Viņi bauda podcasting kopā.

You may also like...