Jaunumi

MultiSlim – viedokļi, cena, kur nopirkt, nopirkt tagad

pilieni, svara zudums MultiSlim ir sabalansēts komplekss, kas ir paredzēts, lai sadedzinātu tauku un paātrinātu svara zudumu. Ieteicams lietot cilvēkiem, kas cieš no aptaukošanās vai ar noteiktu svaru. Pateicoties bagāto aktīvo vielu sastāvu, tas ir dažus soļus:

  • mazina tieksmi pēc cukurotiem produktiem;
  • , lai uzlabotu vielmaiņu;
  • paātrina dedzināšana tauku organismā;
  • labo formu, palīdz zaudēt svaru problemātiskajās jomās;
  • samazina apetīti.

daudzums atlaides ir ierobežots. EM>

& nbsp;

Testēšana MultiSlim un rezultāti

Lai pārbaudītu pilieni strādā svara zudums MultiSlim, tika veikts pētījums, kurā piedalījās vairāk nekā 200 cilvēku. Tās tika sadalītas 2 grupās: viena paņēma rīku, otrais nevienam. Jau procesā eksperimenta pirmajā nedēļā, tika konstatēts, ka pirmā grupa ir mazāka apetīte un ēst mazāk. Beigās nedēļas, vidējā svara zudums pirmajā grupā bija 3-4 kg, un otrais nemainīgs.

Pēc 3 nedēļām (ilguma kursa pilienus) pirmā grupa zaudēja vidēji 8 līdz 12 kg. Otrajā grupā netika novērotas būtiskas izmaiņas. Turklāt dalībnieki, kuri bija MultiSlim novājēt svinēja labu veselību un samazināt pārtikas cravings. Svara zudums ir viegli un bez jebkādas piepūles.

Kā lietot pilieni MultiSlim

maksimālo rezultātu, kritums ir ieteicams piemērot kursus. Viens kurss ilgst 3 nedēļas. Divreiz dienā, brokastīm un vakariņām, pievieno šos pilienus savu iecienītāko dzērienu. Tas ir ļoti vienkāršs un ērts. Pēc kursa pabeigšanas, ir ieteicams ņemt pārtraukumu vismaz uz nedēļu, un, ja jūs vēlaties, jūs varat atkārtot.

kontrindikācijas MultiSlim

Drops MultiSlim svara zudumu, ir pilnīgi droši un nav kontrindikāciju. Visiem paldies par to, ka produkts satur tikai dabiskas sastāvdaļas.

Par ārsta atzinums MultiSlim

līdzekļi MultiSlim ir pārbaudīts simtiem cilvēku, un neviens nebija atklājis nekādas atšķirības veselības jomā, kas saistīti ar to. Temati veikusi testus pirms un pēc izmantošanas likmi šos pilienus, un tie bija normas robežās. Tā runā par savu pilnīgu drošību.

Tāpat kā zaudēt svaru, piemēram efekts tika reģistrēta lielākajai daļai dalībnieku eksperimenta. Vidējā likme samazinājās no 8 kg svaru, kas ir pierādījumi par to pozitīvo ietekmi. Vienīgā lieta, kas jādara, ir sekot noteikumus uzņemšanas, un tie nedrīkst pārsniegt devu. Pretējā gadījumā jūs varat saņemt neveselīga svara zudums, vai otrādi, efekts var tikt samazināts.

Ludmila Polyanskaya, diētas.

Klientu viedokļi MultiSlim

Par pagājušajā gadā es ieguvu 10 kg, un vēlējās, lai zaudēt svaru. Vispirms mēģināju diētu, tad sports – rezultāti bija, bet slikti. Tad svars atnāca atpakaļ. Heard par pilieni MultiSlim, lasīt par to ietekmi un nolēma izmēģināt to pats. Par kursu samazinājās 9 mārciņas. Tagad es sver 56 kg. un svars neatgriežas, lai gan nav nepieciešams pilināt uz nedēļu. Vienlaikus ņemot pamanīja samazināta apetīte un sākt ēst mazāk, bet izsalkums nav pieredzējis. Kopumā, zaudēja svaru bez diskomforta un bada. Ļoti apmierināti ar efektu.

Tamara, 31.

Mans stāsts cīņā ar lieko svaru ir ļoti garš. Lai gan tas bija zināmi panākumi, tomēr neliela un īslaicīga. Iespējams, tāpēc, ka mana vāju raksturu, es nevaru kontrolēt sevi nevar ēst saldumus vai neēst pēc sešiem pastāvīgi. Tāpēc nekas man nepalīdzēja zaudēt svaru līdz vēlamajam svaram. Tad es redzēju internetā šos pilienus un nolēma izmēģināt to. Kā rakstīts, pēc dažām dienām alkas nav izzuduši, un es sāku ēst mazāk. Kaut blakusparādībām es jutos. Diētas parasti bija ļoti gausa, un šeit uz pretējo piedzīvoja paceltu garastāvokli. Mazāk nekā mēneša laikā samazinājies 7 mārciņas. bija pārtraukums uz 2 nedēļām, un samazināt citu kursu pilieni MultiSlim un samazinājās to pašu. Tagad jūsu svars apmierināta ar ietekmi too.

Eugenia, 29.

Joanna Michelle Thomas Thomas

Joanna Michelle Thomas ir 46 gadus vecs virtuves asistents, kurš bauda ārkārtas gludināšanas, riteņbraukšanas un pieaugušo krāsošanas grāmatas. Viņa ir maiga un radoša, bet var būt arī ļoti neuzticīga un mazliet sadistiska.

Viņa ir atkarīga no kafijas, ko viņas draugs Melodija Konstances zāle norādīja, kad viņa bija 18 gadi. Problēma pastiprinājās 1993. gadā.

Viņa ir musulmaņu Latvija. Viņa sāka mācīties pārtikas zinātni koledžā, bet nekad nav pabeigusi kursu.

Fiziski, Joanna ir diezgan labā formā. Viņa ir vidējais augstums ar godīgu ādu, vara matiem un brūnām acīm. Neparasti viņai ir protēzes rokas; viņa zaudēja savu cīņu ar vilcienu. Viņa ir pateicoties kafijai, Joanna izskatās vecāka par viņas faktisko vecumu.

Viņa uzauga vidusšķiras apkārtnē. Viņas māte aizgāja, kad viņa bija jauna, atstājot viņu ar tēvu, kurš bija piedzēries.

Viņa pašlaik ir viena. Viņas jaunākā romantika bija ar žurnālistu Craig Karl Ellis, kurš bija 8 gadus vecāks par viņu. Viņi izcēlās, jo Joanna bija pārāk koncentrējusies uz kafiju, lai būtu laiks Craigam.

Joanna labākais draugs ir virtuves palīgs Melody Hall. Tie ir nedalāmi. Viņa arī uzkaras ar Brodi Turneru un Ira Prestonu. Viņi bauda podcasting kopā.

You may also like...