Jaunumi

MagnuFuel – viedokļi, cena, kur nopirkt, nopirkt tagad, cik tas maksā

Ne tik sen bija jaunums jomā automobiļu tehnoloģiju, kas, saskaņā ar ražotājiem un pārdevējiem, var samazināt degvielas patēriņu. To sauc MagnuFuel (degvielas Frija). Lai nekļūtu par upuri iegādāties bezjēdzīgi produktu, tas ir nepieciešams, lai izlasītu pārskatus par to uz dažādiem interneta resursiem.

Īpaša cena !!!. Noklikšķiniet un redzēt !!!

No raksta saturs:

 1. Ekonomisks degvielas MagnuFuel: šķiršanās vai patiesība
 2. Kā MagnuFuel?
 3. apstrīdēts pozitīvas un negatīvas atsauksmes, MagnuFuel.
 4. Secinājums.
 5. OL>

  Ekonomisks degvielas MagnuFuel: & nbsp; nav vai patiesība

  Gandrīz katrs vadītājs vēlas, patērētās degvielas ir mazāk un attālums no caurbraukšanas nav palielināts, un ka dzinēja jauda nesamazinājās. Vai tas ir iespējams? Manufacturer of economizer MagnuFuel norāda, ka tas ir iespējams.

  Šeit ir ierīce economizer MagnuFuel

  priekšrocības, saskaņā ar pārdevējiem ierīces MagnuFuel, šādi: H4>
  • Galvenie apkrāpt reklāmdevēji, kas apgalvo, ka vidēji, atkarībā no tā, marku un modeļu automašīnas, degvielas patēriņš ir samazināts par 20%.
  • Motora daļas ir aizsargātas no zemas kvalitātes degvielu.
  • Palielina kalpošanas laiku (mtbr) dzinēja mašīna.

  Kā MagnuFuel

  MagnuFuel ierīce ir pielāgota, lai pāris neodīma magnētiem, kas ir MagnuFuel, ietekmē degvielu. Bez tam, šie magnēti veido stipru magnētisko lauku, kas salūst vienības ogļūdeņraža savienojumu, kas degviela deg ātrāk.

  magnētiskais lauks nospiež molekulas otra, tā, ka tie ir piesātināti ar skābekli (O2) no visām pusēm un visiem degvielas apdegumus bez atlikuma. Tas palielina ietaupījumus.

  Apstrīdētās pozitīvās un negatīvās atsauksmes Fül bezmaksas

  Ir viltus atsauksmes publicēta rīkojumu vai ar pārdevējiem, bet ir reāla. Iekļaut savu galvu un pētot, kā lietas darbojas realitātē:

  1. Magnētiskās ierīces nav iespējams sašķeļot saites, molekulām vielas. Lai to izdarītu, izmantojiet kodolreaktoru vai hadronu paātrinātājs.
  2. degvielas transportlīdzekļiem, būtu tā, benzīns vai dīzeļdegviela ir izolators (viela, kas slikti veic elektrību). Driver-fiziķis ir aprēķināts, ka, lai atjaunotu, lai apspiestu un vadīt molekulas jums ir nepieciešams, lai izveidotu milzīgu magnētu, apmēram 15 grīdas augstumu. Un, lai šo magnēts veikt plaisu molekulas, kas ir nepieciešams vēl vairāk jaudas. Izrādās, ka magnēti nevar ietekmēt degvielas molekulas.
  3. Tāpat eksperti saka, ka magnētiskie lauki nevar ietekmēt piemaisījumus ietverti degvielas. Tāpēc, lai pagarinātu kalpošanas laiku no iekšdedzes dzinējs, ierīce MagnuFuel nevar.
  4. OL>

   reklāmas video rāda, ierīci autobūves kompānija General Motors izstrādāta. Bet kādu iemeslu dēļ šīs ierīces tie nav noteikti par ražošanas viņu automašīnām, tas varētu būt paaugstināt reitingu pārdošanas automašīnām.

   Nekustamais pārskatīšana MagnuFuel H4>

   ekonomaizeru tika iegādāts speciāli eksperimenta. Tika veiksmīgi instalēta sistēmā mašīna. Operācijas laikā mēnesi, divus un trīs – nav degvielas patēriņa samazināšanās nebija

   .

   No iepriekš minēto informāciju, mēs secinām, ka ar jauno elektronisko ierīču nav Chase. Ja šīs ierīces patiešām strādāja, tas būtu nozīmīgs ieguvums autovadītājiem un mazāk degvielas tirgotājiem.

Joanna Michelle Thomas Thomas

Joanna Michelle Thomas ir 46 gadus vecs virtuves asistents, kurš bauda ārkārtas gludināšanas, riteņbraukšanas un pieaugušo krāsošanas grāmatas. Viņa ir maiga un radoša, bet var būt arī ļoti neuzticīga un mazliet sadistiska.

Viņa ir atkarīga no kafijas, ko viņas draugs Melodija Konstances zāle norādīja, kad viņa bija 18 gadi. Problēma pastiprinājās 1993. gadā.

Viņa ir musulmaņu Latvija. Viņa sāka mācīties pārtikas zinātni koledžā, bet nekad nav pabeigusi kursu.

Fiziski, Joanna ir diezgan labā formā. Viņa ir vidējais augstums ar godīgu ādu, vara matiem un brūnām acīm. Neparasti viņai ir protēzes rokas; viņa zaudēja savu cīņu ar vilcienu. Viņa ir pateicoties kafijai, Joanna izskatās vecāka par viņas faktisko vecumu.

Viņa uzauga vidusšķiras apkārtnē. Viņas māte aizgāja, kad viņa bija jauna, atstājot viņu ar tēvu, kurš bija piedzēries.

Viņa pašlaik ir viena. Viņas jaunākā romantika bija ar žurnālistu Craig Karl Ellis, kurš bija 8 gadus vecāks par viņu. Viņi izcēlās, jo Joanna bija pārāk koncentrējusies uz kafiju, lai būtu laiks Craigam.

Joanna labākais draugs ir virtuves palīgs Melody Hall. Tie ir nedalāmi. Viņa arī uzkaras ar Brodi Turneru un Ira Prestonu. Viņi bauda podcasting kopā.

You may also like...