Jaunumi

MagnuFuel – cena, atzinumi, kur nopirkt, oriģinālu, cik daudz ir izmaksas

Regulāri saskaras ar hype, autovadītāju interesē, un šaubās: ekonomisku degvielas MagnuFuel, šķiršanās vai patiesību? Mūsu pārskats tiks balstīta uz analīzi esošo viedokļu un personīgo pieredzi, un dažiem fundamentāliem pētījumiem. Mēs, starp citu, ir arī jautājums, cik reāla iespēja ir touted ierīci. Tērē mazāk naudas, nekā izmantots, nevis ierobežojot viņu pārvietošanos -. Ideja ir ļoti vilinoši

Īpaša cena !!!. Noklikšķiniet un redzēt !!!

Protams, sākotnējais ieguldījums nedaudz atdzisis entuziasmu – bet viņi viena, tad jūs varat tikai izmantot un saglabāt. Turklāt šī ierīce akcijas samazinājās gandrīz uz pusi, un tas ir 3600 … jūs varat saņemt to 1790. Un tā kā ir pieņemts, ka benzīnu dosies 20% mazāk ikdienā, pieprasītā summa pārstāj būt pārmērīgi augstas.

Ekonomisks degvielas MagnuFuel: šķiršanās vai patiesība? Mūsu viedoklis, iespējams, maz atšķiras no vairākuma, kas mums radās par sabrukumu internetā. Tomēr es vēlos dalīties ar manu dvēseli.

Pārbaudiet solījumus MagnuFuel

Par sākuma apskatīt to, kas nepieciešams, lai saņemtu par savu naudu, un cik ir process.

kritums degvielas patēriņš kopš uzstādīšanas. Reklāmā ir panākta vienošanās, ka efektivitātes palielināšana ir atkarīga no mašīnas, bet vidējais rādītājs ir aptuveni 20%. Piesaistošais solījums, ko cilvēki un eyeing MagnuFuel.

motora aizsardzība no sekām zemas kvalitātes degvielu. Ne mazāk vilinošs izredzes, ja jūs atceraties par to, kas tiek piedāvāts dažos EUROPEN uzpildes stacijās kvalitāti.

pārējā krāsu priekšrocības – pieaugums resursu mehānismos, vairāk reti remonts, uc – ir tikai sekas minētajām īpašībām ekonomiku. Un kā ierīce sasniedz šo efektu? Saskaņā ar reklāmu, tas sastāv no pāris neodīma magnētiem, kas iedarbojas uz degvielu. Saskaņā ar aprakstu, tie rada “spēcīgu magnētisko lauku”, kurā skriešanās ogļūdeņražu virknes, veidojot mazākas daļiņas, kas ir vieglāk sadedzināt.

Bez tam, lauks orientē molekulas, tādā veidā, ka tie uzteikt viens no otra. Kad šis skābekļa piekļūšanu tiem no visām pusēm, degviela tiek izmantoti bez pēdām, un tas izrādās viņa ietaupījumus.

Mūsu iebildumi MagnuFuel

Tos var iedalīt zinātniski pamatota, loģiski un praktiski. Sāksim ar pirmo.

  • Pretendē plaisu starp saitēm, cik ir zināms, ka jebkurai personai, beigusi vidusskolu, ir iespējama tikai klātbūtnē kodolreaktorā vai LHC. Magnētiskajā laukā ir fiziski nespēj;
  • Jebkura izmanto automašīnas degvielas atbilstoši savām īpašībām – dielektriskās no organiskas izcelsmes ar relatīvi mazu molekulāro izmēru. Viens no vadītājiem, ir pēc profesijas fiziķis, uzskatīja, ka pārstrukturēšana to rīkojuma vai virzienā būs nepieciešams magnēts izmēru augstceltņu ir 16 stāvi, un tikai strādā pie tā elektrostacija. Vāji magnēti (nav pat elektriskā) var orientēt molekulas nespēj;
  • Vēl īpašs, šoreiz ķīmiķis nesaprata, kā MagnuFuel pasargā dzinēju no piemaisījumu benzīnu. Magnētiskais lauks nedrīkst sadalīt un neitralizē piemaisījumus degvielas. Tomēr, reklāmu, par aizsardzību sacīja garāmejot pieminēja bez paskaidrojumiem

Let ‘s pāriet uz loģiku. Video apgalvo, ka patents zinātības uztur autoražotāju General Motors. Tīri teorētisks jautājums: kāpēc nav viņš aprīko šos magnētus viņu produkti ritošā pie konveijera? Šāda izdevīga atšķirība būtu paaugstināja prestižu un iegādāties savu zīmolu.

Uzstādīto magnētiem skaits ir atkarīgs no veida auto. Spēcīgāks nekā viņš ir, jo vairāk. Loģisks secinājums: ja jūs likts uz slaists 10 pāriem, tas nebūs ēst degvielu. Tomēr kaut kas ir apšaubāms, no kategorijas nezinātnisks fantāzijas.


Un, visbeidzot, personīgais viedoklis. Jā, mums nav skops iegādāties daudz vaunted economizer un izmēģināt to uz savām mašīnām. Pirmkārt, vienkāršība uzstādīšanas, ražotājs solījumi, tas nav iegūts: trīs eksperimentētājiem bez jebkādām problēmām, nodot tikai vienu. Otrkārt, par mēnesi testēšanas skaits rasu aizpildīt un aizpildīt apjoms degvielas ievērojamo samazinājumu uzrādīja – dabiski, pamatojoties uz nobraukumu. Pavadīt mazāk vienīgais, kas devās atvaļinājumā ar vilcienu, viņa automašīna nedēļu stāvēja autostāvvieta.

Mēs pieņemam, ka mēnesī nav pietiekams gala secinājumiem, un ierīces, bet mašīnas pacelties (vēl samaksāto naudu). Taču mēs jau atbildēja uz jautājumu, ekonomiskās degvielas MagnuFuel: laulības šķiršanu vai patiesība? Mūsu viedoklis var uzskatīt par ļoti negatīva. Un nevis tērēt savu naudu, mēs piedāvājam Jums autobraucējiem apsvērt šādu skumja pieredze.

Joanna Michelle Thomas Thomas

Joanna Michelle Thomas ir 46 gadus vecs virtuves asistents, kurš bauda ārkārtas gludināšanas, riteņbraukšanas un pieaugušo krāsošanas grāmatas. Viņa ir maiga un radoša, bet var būt arī ļoti neuzticīga un mazliet sadistiska.

Viņa ir atkarīga no kafijas, ko viņas draugs Melodija Konstances zāle norādīja, kad viņa bija 18 gadi. Problēma pastiprinājās 1993. gadā.

Viņa ir musulmaņu Latvija. Viņa sāka mācīties pārtikas zinātni koledžā, bet nekad nav pabeigusi kursu.

Fiziski, Joanna ir diezgan labā formā. Viņa ir vidējais augstums ar godīgu ādu, vara matiem un brūnām acīm. Neparasti viņai ir protēzes rokas; viņa zaudēja savu cīņu ar vilcienu. Viņa ir pateicoties kafijai, Joanna izskatās vecāka par viņas faktisko vecumu.

Viņa uzauga vidusšķiras apkārtnē. Viņas māte aizgāja, kad viņa bija jauna, atstājot viņu ar tēvu, kurš bija piedzēries.

Viņa pašlaik ir viena. Viņas jaunākā romantika bija ar žurnālistu Craig Karl Ellis, kurš bija 8 gadus vecāks par viņu. Viņi izcēlās, jo Joanna bija pārāk koncentrējusies uz kafiju, lai būtu laiks Craigam.

Joanna labākais draugs ir virtuves palīgs Melody Hall. Tie ir nedalāmi. Viņa arī uzkaras ar Brodi Turneru un Ira Prestonu. Viņi bauda podcasting kopā.

You may also like...