Keramin – ziede kode. Jūs varat pasūtīt šeitkeratīns

Mikoze tiek klasificēta kā hroniska slimība. Tās apstrāde parasti aizņem ilgu laiku, kas nepareizu apavu valkāšanu padara vēl grūtāku – ēdes atkārtojas, kad apavi ir cieši un nelaiž cauri gaisu, savu darbu dara arī zeķes un zeķubikses no mākslīgajām šķiedrām.

Pret mikozi tiek izmantoti dažādi līdzekļi, un Keramin tiek uzskatīts par vienu no efektīvākajiem bezrecepšu uztura bagātinātājiem. Tas ir krēms ar īpaši sagatavotu formulu, pateicoties kuram var atbrīvoties no infekcijas perēkļiem, noņemt nepatīkamos simptomus un izveidot aizsargbarjeru pret mikozes atkārtošanos.

Keramīna krēms palīdz:

 • mazina ādas dedzināšanu un niezi
 • noņemt sēnītes, kas ir atbildīgas par slimības attīstību
 • samazināt kāju svīšanu
 • izlīdzina un mīkstina ādu

Pēdas sēnītes cēloņi

1. Pēdas sēnīte ir ļoti izplatīta slimība. Tas ir ne tik daudz sāpīgi, cik apkaunojoši, jo tas ir saistīts ar neestētisku ādas izskatu un ārkārtīgi nepatīkamu ķermeņa smaku, turklāt bieži vien ir hronisks. Ja to neārstē, tas var kļūt par vēl nopietnāku stāvokli.

keramin 2 Keramin  ziede kode. Jūs varat pasūtīt šeit
Keramin – ziede kode cena

Mikozes problēma ir tā, ka inficēties ir viegli un pietiek ar īsu kontaktu ar nesēju, lai slimību izraisošās sēnītes pārietu uz citu cilvēku. Ko tad darīt? Jūs varat sasniegt Zenitol — krēmu, kas novērš mikozes cēloņus un aizsargā pret recidīvu. Kā izskatās šāda ārstēšana?

2. Ārsti brīdina, ka katrs piektais cilvēks cieš no mikozes. Tas izplatās ātri, jo tam ir ļoti labi apstākļi – darbā parasti visu dienu jāstaigā pilnos apavos, un ļoti daudz cilvēku izmanto tādas sabiedriskās vietas kā peldbaseini, trenažieru zāles, saunas un fitnesa klubi.

3. Patogēnās sēnītes izplatās ne tikai no cilvēka uz cilvēku. Pietiek ar to, ka slims cilvēks basām kājām staigāja pa publiskā peldbaseina grīdu, un nākamie peldētāji ķer sēnes no grīdas, pārvietojoties pa tām pašām vietām bez apaviem. Tas ne vienmēr nozīmē tūlītēju mikozes attīstību, bet lielākā daļa inficējas, jo ķermenis ir novājināts, uz ādas ir nelielas brūces vai netiek veikta pienācīga ādas kopšana un pēdas nav aizsargātas pret svīšanu.

Simptomi, kas norāda uz mikozes attīstību, parasti ir:

 • pastāvīgs nieze un ādas dedzināšana
 • ādas plaisas
 • parasti starp pirkstiem
 • ādas lobīšanās un sabiezējumu veidošanās uz tās virsmas
 • iekaisumi
 • apsārtums
 • ļoti intensīva
 • slikta kāju smaka

Kas var lietot Keramin ?

Keramin ir preparāts, kas piemērots gan sievietēm, gan vīriešiem. Vecumam nav nozīmes, bet nepilngadīgie pie ārsta jāsūta agrāk. Keramin krēma formula ir droša veselībai, taču šo piedevu nav ieteicams lietot grūtniecības un zīdīšanas laikā.

Vai Keramīns ir drošs veselībai?

Keramin krēms izceļas ar modernu formulu, ko izstrādājuši zinātnieki. Tas ir kvalitatīvs, speciālistu ieteikts produkts, kas neizraisa nekādas nevēlamas reakcijas. Tas cīnās ar mikozes cēloņiem, bet nenoslogo organismu kā daudzas spēcīgas zāles.

Keramīnu nevar lietot cilvēki, kuriem ir alerģija pret krēma sastāvdaļām. Tāpat rūpīgi jāievēro ražotāja norādījumi, jo pārāk bieža preparāta lietošana izraisīs ādas kairinājumu.

Keramin krēma apvienošana ar citiem uztura bagātinātājiem un medikamentiem nedrīkst būt problēma, taču visas šaubas ir jāapspriež ar savu ārstu.

Vai Keramīns var izraisīt blakusparādības?

Pareizi veiktas ārstēšanas laikā nebija nekādu blakusparādību.

Cik ilgi ārstēšana ilgst?

Vienu mēnesi, nopietnākos gadījumos, krēma lietošanu var pagarināt līdz diviem mēnešiem.

Vai Keramin sniedz noturīgus rezultātus?

Keramīns efektīvi noņem mikozi un novērš recidīvu.

Sastāvs _

 • Terpinēni – organisks savienojums ar pretsēnīšu aktivitāti. Tas noņem iekaisumu un aizsargā pret mikozes atkārtošanos. Samazina pēdu svīšanu, izlīdzina ādu, nomierina niezi un dedzināšanu.
 • Koloidālais sudrabs – kavē baktēriju un sēnīšu augšanu. Tas attīra ādu no iekaisuma. Tas paātrina bojātas ādas atjaunošanos un samazina tās svīšanu. Noņem sliktu smaku.
 • E vitamīns To sauc par “jaunības vitamīnu”, tas aizsargā ādu pret novecošanos un paātrina bojāto šūnu atjaunošanos. Mitrina un nostiprina ādu. Tas ir noderīgi dažādu ādas slimību ārstēšanā.
 • Kadiķa eļļa Nomierina sakairinātu ādu, mazina smaku.

Keramīna darbība

Keramin krēms atjauno bojāto ādas mikrofloru, padarot to izturīgāku pret sēnītēm un baktērijām. Keramīns iznīcina sēnīšu kopas, tāpēc slimība pārstāj izplatīties. Epiderma atgūst savu pareizu struktūru, āda kļūst gludāka, elastīgāka un pienācīgi mitrināta.

No pirmās ārstēšanas dienas mikozes simptomi mazinās – āda pārstāj niezēt, samazinās apsārtums, mazinās psoriāze. Reģenerācija notiek ātrāk un palielinās izturība pret nelabvēlīgiem ārējiem faktoriem. Kad ārstēšana ir beigusies, uz kājām nedrīkst būt mikozes pēdas.

 • bojātas ādas un nagu plāksnes rekonstrukcija
 • dabiskās aizsargbarjeras rekonstrukcija
 • izārstēt mikozi

Kā lietot Keramin ?

Keramīns ir krēms, ko uzklāj uz pēdu ādas. Vienai uzklāšanai pietiek ar nelielu krēma daudzumu, lai noklātu tikai ādas virsmu un nagus, ja tos skārušas arī patogēnas izmaiņas. Pirms krēma uzklāšanas pēdas jānomazgā un jāizžāvē. Atstājiet uzklāto preparātu, līdz tas pilnībā uzsūcas.

keramin 1 Keramin  ziede kode. Jūs varat pasūtīt šeit
Keramin – ziede kode cena

Krēmu lieto vienu vai divas reizes dienā, atkarībā no tā, cik attīstīta ir mikoze. Ārstēšanai vajadzētu ilgt 30 dienas, bet ar smagāku mikozes formu krēms jālieto divus mēnešus. Ārstēšanu var atkārtot, bet ne agrāk kā pēc trim mēnešiem.

Keramin Atsauksmes

Keramīnu bieži slavē cilvēki, kuri ir izlēmuši par šādu ārstēšanu. Atzinumi liecina, ka ražotāja teiktais lielā mērā atspoguļojas realitātē un Keramin ir efektīva metode cīņā ar pēdu mikozi. Interneta forumos var atrast, piemēram, šādus viedokļus:

Es eju uz peldbaseinu katru dienu. Diemžēl šī ir vieta, kur ļoti viegli var inficēties ar mikozi, un arī man tā netrūka. Daudzus mēnešus infekcijas atkārtojās, un tikai Keramin strādāja patiešām efektīvi. Tagad man ir sirdsmiers, un pēdu āda ir gluda, neplaisā un tai nav krāsas maiņas.

Darbā daudzas stundas jāvalkā aizsargapavi, kuros šausmīgi svīst kājas. Man tā vienmēr ir bijusi problēma, un nesen to izraisīja arī ēdes, kas man radīja neērtības basām kājām staigāt apkārt cilvēkiem. Es lasīju forumā par Keramin krēmu un nolēmu to izmēģināt, jo daudzi cilvēki slavēja efektus. Es neesmu pārsteigts par šiem viedokļiem, jo man pietika ar vienu mēnesi, lai atbrīvotos no mikozes.

Visu mūžu esmu peldējis. Es cenšos visu iespējamo, lai nestaigātu basām kājām, bet jūs nevarat 100% pasargāt sevi no inficēšanās sabiedriskās vietās. Tiklīdz ieraudzīju, ka pēdu āda krakšķ un šausmīgi niez, pasūtīju Keramin . Tas nostrādāja ātri, un es zinu, ja ar mani kaut kas tāds vēl kādreiz notiks, es atkal ķeršos klāt šim krēmam.

Keramīna cena

Cik maksā Keramin krēms ? Viens Keramin iepakojums maksā mazāk, bet tagad ražotājs dod iespēju iegādāties krēmu ar milzīgu atlaidi – vienu tūbiņu var iegūt par pusi lētāk.

Kur pasūtīt Keramīnu ?

Ražotājs nolēma, ka savu krēmu pārdos pats, pateicoties kam ir iespējams organizēt tik atraktīvas reklāmas kampaņas, kuras jāaizpilda un jānosūta, un sarunas laikā ar operatoru klients uzzina visas detaļas, kas saistītas ar krēma ieviešanu. viņa pasūtījums.

Keramin dažkārt parādās tiešsaistes izsolēs, taču lielākā daļa no tiem ir viltojumi bez ražotāja garantijas.

Vai es varu iegādāties Keramin aptiekā?

Nē, šo krēmu var pasūtīt tikai ražotāja mājaslapā.

vai jums ir nepieciešama recepte, lai iegādātos ziedi?

Keramin var iegādāties bez receptes.

Komentēt