Keramin – ziede kode. Jūs varat pasūtīt šeitKeramin cena, apskats, viedokļi – mikozes ārstēšana var ilgt pat vairākus mēnešus, taču tas viss ir atkarīgs no izvēlētās metodes. Viens no interesantākajiem priekšlikumiem ir Keramin , sēnīšu krēms, maigāks par recepšu medikamentiem, bet vai tas ir tikpat efektīvs kā tie?

Kā atpazīt mikozi? Parasti šī slimība dod ļoti skaidrus signālus:

 • āda ir sarkana un saplaisājusi, galvenokārt starp kāju pirkstiem
 • nagu plāksne ir tumšāka un keratinizēta
 • āda niez, deg un pārmērīgi svīst, ir sviedru smaka
 • ļoti intensīva un nepatīkama
 • ir psoriāzes uzliesmojumi

teorētiski tas netraucē ikdienas aktivitātēm, bet patiesībā tā ir ļoti apkaunojoša slimība, kas apgrūtina socializēšanos vai tādu vietu kā pludmali vai peldbaseinu izmantošanu. Sēnīšu klātās pēdas izskatās neglītas un slikti ož, un, kas ir vēl ļaunāk, ar laiku slimība var izplatīties vēl vairāk.

Kas ir Keramīns ?

Keramīns nepazūd pats no sevis, drīzāk tas palielināsies, tāpēc ārstēšana ir nepieciešama. Ārsti parasti izraksta iekšķīgi lietojamas zāles vai spēcīgas ziedes, kas faktiski nogalina sēnīti, taču parasti tām ir dažādas blakusparādības .

keramin 2 Keramin  ziede kode. Jūs varat pasūtīt šeit
Keramin – ziede kode cena

Keratīns ir atšķirīgs. Tās nav zāles, bet gan papildinājums krēma veidā. Tas satur arī ārstnieciskas aktīvās vielas, taču tās nav tik nāvējošas veselībai, tāpēc ārstēšanu var veikt bez ārsta uzraudzības. Keramin krēms palīdz atbrīvoties no nepatīkamiem simptomiem, bet pats galvenais, lai ārstēšana skartu arī pašu mikozes avotu, likvidējot infekcijas perēkļus.

No kurienes nāk kāju sēnīte?

Strazds ir infekcijas slimība. Par tās attīstību atbildīgās sēnītes tiek pārnestas no viena cilvēka uz otru, taču tam nav jānotiek tiešā saskarē – sēnītes paliek uz virsmām, kurām pieskaras slimi cilvēki, tāpēc inficēšanās bieži notiek nevis pieskaroties, bet gan staigājot basām kājām, jo piemēram, peldbaseinā vai sporta zāles grīdā.

Mikoze ātrāk attīstās cilvēkiem, kuriem ir novājināta imunitāte vai staigā ar sliktiem apaviem – kad pēda stipri svīst un ilgstoši uzturas tik mitrā, nevēdināmā vidē, sēnītes iegūst ideālus apstākļus, lai palielinātu savu izplatības areālu.

Sastāvs _

 • Terpinēni – sastāvdaļa ar spēcīgu pretsēnīšu iedarbību. Tas ātri un efektīvi noņem mikozes cēloņus, samazina pēdu svīšanu, nomierina infekcijas izraisītos simptomus.
 • Koloidālais sudrabs – iznīcina sēnītes un baktērijas, kas uzbrūk pēdu ādai. Tas pasargā no infekcijas atkārtošanās, nomierina mikozes simptomus. Palīdz atjaunot bojātās ādas šūnas. Samazina kāju svīšanu.
 • Comfrey ekstrakts – brīvo radikāļu iznīcinātājs, palēnina ādas novecošanās procesu. Ļoti efektīvs ne tikai mikozes, bet arī citu ādas slimību ārstēšanā. Mitrina un izlīdzina pēdas, ir arī krēmā
 • Kadiķu eļļa – tās nomierina mikozes simptomus, atdzesē ādu, noņem slikto smaku.

Keramin kā to lietot?

Pirms krēma uzklāšanas pēdu āda jānomazgā un jānosusina. Uz pēdām uzklāj diezgan plānu krēma kārtu un maigi iemasē, pēc tam pietiek pagaidīt, līdz preparāts iesūcas ādā. Krēmu lieto vienu vai divas reizes dienā, ja ēdes ir progresējošākā stadijā.

Ārstēšana ar Keramin krēmu ilgst vienu mēnesi. Cilvēki, kuriem ir hroniska vai akūta mikozes forma, var lietot krēmu divus mēnešus. Pēc pamata ārstēšanas pabeigšanas jums jāgaida vismaz trīs mēneši pirms ārstēšanas atkārtošanas.

Keramin darbojas ?

Cirpējēdes infekcija ir vieglāka, ja āda ir bojāta un tai ir traucēta baktēriju flora. Keramīns palīdz atjaunot labo baktēriju koloniju, paātrina epidermas atjaunošanos, novērš iekaisumus un sēnīšu dzīvotnes. Ārstēšanas laikā mikozes apjoms samazinās, līdz slimība beidzot pilnībā izzūd.

Jau no pirmās krēma devas simptomi ir mazāk apgrūtinoši, āda tik ļoti neniez, mazāk svīst un pārstāj lobīties. Reģenerācija notiek ātrāk un ir iespējams atjaunot ādas aizsargbarjeru, pateicoties kam mikoze neatkārtojas.

Keramin Effects, vai tas ir efektīvs

 • izārstēt mikozi
 • apturot ādas lobīšanos
 • bojātās nagu plāksnes rekonstrukcija
 • ādas izlīdzināšana
 • svīšanas samazināšana
 • aizsardzība pret atkārtotu inficēšanos

Vai Keramin izraisa blakusparādības? Vai tas ir droši

Aktīvās vielas ir tādā koncentrācijā, ka krēms nekairina ādu un neievada organismā nekādus kaitīgus ķīmiskus savienojumus. Neskatoties uz ikdienas lietošanu, Keramin nerada draudus veselībai, lai gan, protams, krēma uzklāšana jāveic tieši saskaņā ar instrukcijā aprakstītajām vadlīnijām.

Keramīns var būt kaitīgs, ja kādam ir alerģija pret krēma sastāvdaļām, un, ja runa ir par to kombināciju ar citām zālēm vai uztura bagātinātājiem, ir svarīgi, lai šiem produktiem nebūtu līdzīga sastāva.

Keramīns mikozei – atsauksmes, klientu komentāri

Keramin ātri saņēma pozitīvas atsauksmes no klientiem. Krēms tiek uzskatīts par ļoti efektīvu līdzekli, kas iedarbojas ātri, bet maigi, neizraisot kairinājumu vai citas kaites. Kā jūs varat lasīt forumos:

“Es noķēru ēdes sporta zālē. Es cīnījos ar to ilgu laiku, un neviens līdzeklis nespēja to pilnībā izārstēt, tikai daļēji samazinot simptomus. Beidzot es tiku pie Keramin , un mikoze pazuda mēneša laikā. Maciek, 41 gads

“Es strādāju fiziski, un man vienmēr bija problēma ar manu kāju svīšanu, līdz tā galu galā attīstījās mikozē. Manas pēdas izskatījās briesmīgi, vienmēr sarkanas, saplaisājušas, ar nolobītu ādu un nemaz nerunājot par to smaku. Es nedaudz baidījos no zālēm, ka tās man kaitēs, tāpēc nolēmu lietot uztura bagātinātāju. Par laimi , Keramin strādāja, un manas pēdas beidzot izskatās normāli. Tadejs, 55 gadi

“Es nezinu, kur es saslimu ar mikozi, bet es zinu, ka tās ārstēšana ir īsts pārbaudījums. Es nevaru saskaitīt, cik ziežu un tablešu es izdzēru, lai atbrīvotos no šīs nepatīkamās lietas, ar to tika galā tikai Keramin . Ir pagājuši daži mēneši, un nav nekādu mikozes pazīmju.” Kamila, 29 gadi

keramin 1 Keramin  ziede kode. Jūs varat pasūtīt šeit
Keramin – ziede kode cena

Keramin krēms Cena

Keramin iepakojums akcijā, kas šobrīd notiek ražotāja mājaslapā, krēmu var iegādāties.

Kur nopirkt, kā pasūtīt Keramin ?

Pasūtījums tiek veikts tiešsaistē, bet visa darījuma detaļas tiek pārrunātas sarunas laikā ar konsultantu – viņš zvana uz pieteikumā norādīto tālruni. Sūtījums jāpiegādā klientam dažu darba dienu laikā pēc pasūtījuma veikšanas.

Papildu informācijas avoti par mikozi:

Komentēt