Intenskin – krēms grumbas. Jūs varat pasūtīt šeitIntenskin ir dabiska kosmētika ar atjaunojošām īpašībām. Tieši savas formulas dēļ tas ir ļoti augstu novērtēts klientu vidū, jo lieliski tiek galā ar grumbām, bet ārstēšanas laikā nav nepatīkamu blakusparādību. Tas ir visaptverošas iedarbības krēms, kas noder ikvienai sievietei, kura nav apmierināta ar savas nobriedušās ādas izskatu. No mūsu raksta jūs uzzināsiet, kādas ir šī krēma sastāvdaļas, kā tas darbojas un vai gala rezultāti tiešām ir tik labi.

Kādas sekas var sagaidīt pēc Intenskin lietošanas ?

Pēc ražotāja domām, Intenskin ir daudzpusīgs krēms. Tas ir paredzēts ādas mitrināšanai un barošanai, lai tā atgūtu veselīgu, jauneklīgu mirdzumu un priekšlaicīgi nezaudētu mitrumu. Intenskin ir paredzēts arī izlīdzināt sejas krāsu, pateicoties tam, krunciņas kļūs neredzamas un sejas kontūra atgūs skaidrību. Vēl viena Intenskin krēma darbības joma ir ādas aizsardzība pret UV starojumu, gaisa piesārņojumu un atmosfēras faktoriem, kas palīdzēs izvairīties no ādas matēšanas un nosirmošanas.

Vai klienti apstiprina, ka Intenskin darbojas? Atsauksmes, forumi

Martyna, 37 gadi: “Man vēl nav izveidojušās lielas krunciņas, bet jau bija redzams, ka mana āda noveco. Tāpēc es nolēmu rīkoties ātri. Intenskin bija mana pirmā izvēle, jo par to bija vispozitīvākās atsauksmes. Krēms izlīdzināja ādu un izlīdzināja tās toni, mana seja tagad šķiet vismaz dažus gadus jaunāka.”

intenskin 2 Intenskin   krēms grumbas. Jūs varat pasūtīt šeit
Intenskin – krēms grumbas cena

Marija, 46 gadi: “Man bija atjaunojoša procedūra vienreiz un nekad vairs. Pēc šī mana āda bija šausmīgi sakairināta un iekaisusi, līdz baidījos, ka šie plankumi nenoņems. Es nolēmu palikt tikai pie krēmiem, bet šeit ir problēma, ka tie bieži darbojas ļoti slikti. Intenskin ir vienīgais preparāts, kas faktiski deva pārmaiņas. Pēc neilga laika pamanīju, ka āda savilkās, krunciņas kļuva seklākas, tumšie loki zem acīm kļuva gaišāki. Esmu ļoti apmierināts ar to, kā šis krēms darbojās, tas ir absolūti savas cenas vērts.

Kasia, 35: “Manā 30 gadu vecumā ātri parādījās grumbas. Man ir ļoti sausa āda, un, lietojot taukainus krēmus, uzreiz parādījās plankumi. Iegādāties Intenskin mani pamudināja komentāri un, par laimi, patiesībā krēms izrādījās tikpat labs. Intenskin lieliski mitrina, bez tās nepatīkamās smaguma sajūtas. Noņem arī grumbas, jo tās smalkās krunciņas, kas parādījās uz sejas, jau ir pilnīgi neredzamas. Es cerēju uz uzlabojumiem, bet nebiju gaidījis tik labu efektu.”

Kā Intenskin ietekmē ādu?

Intenskin izlīdzina mīmiskās grumbas un dziļākas vagas, tāpat kā . Tas iespējams, jo, pateicoties lielajam vitamīnu saturam krēmā, organisms sāk ražot jaunas kolagēna šķiedras, un tieši kolagēna saturs nosaka ādas elastību un blīvumu. Jo vairāk ir kolagēna, jo āda kļūst elastīgāka, piepildās krunciņas un uzlabojas hidratācijas līmenis.

Intenskin paātrina ādas atjaunošanos – visas bojātās šūnas tiek efektīvi atjaunotas, kas pozitīvi ietekmē ādas nepilnību samazināšanos. Ādas audi atgūst savu spēcīgo, stabilo struktūru, un ādas novecošanās procesi norit daudz lēnāk.

Lai samazinātu grumbas un rievas, Intenskin mitrina visus ādas slāņus, ne tikai pašu epidermu. Pilnīga mitrināšana ir svarīga arī tad, ja lietojat tādus produktus, kas arī palīdz veidot mūsu ādu un sēžamvietu. Svarīgas minerālvielas un vitamīni nonāk audos, kas palīdz saistīt ūdeni, un pat tad, ja āda ir ļoti sausa, pēc Intenskin uzklāšanas var justies perfekti, pilnvērtīgi mitrināti. Vitamīni ir arī antioksidantu avots, proti, no organisma tiek izvadīti kaitīgie savienojumi, kas bojā ādu.

Kam Intenskin ir labs risinājums?

Āda noveco, bet tas ir process, ko var palēnināt un pat daļēji mainīt. Grumbas ir tipisks ādas novecošanas simptoms, taču tā nav vienīgā nobriedušās ādas problēma, ar ko cīnās sievietes. Pēc 30 gadu vecuma āda sāk nokarāties un sejas kontūra izplūst. Āda kļūst bāla, ar krāsas izmaiņām, arvien vairāk ir redzami tumši loki zem acīm. Tāpat nereti nobriedusi āda kļūst jutīga, kā rezultātā iekaisums regulāri atkārtojas un poras paplašinās.

Ar visiem šiem simptomiem pietiek ar Intenskin krēmu , jo, kā apliecina ražotājs, šīs kosmētikas formula aptver lielāko daļu ādas problēmu cēloņus, tāpēc pēc dažām dienām varēsiet baudīt arvien skaistāku sejas krāsu.

Intenskin ir viegla konsistence, kas nenoslogo ādu, tāpēc neatkarīgi no ādas tipa var lietot šo krēmu – Intenskin neizraisīs kairinājumu un neiekaisīs esošos iekaisumus, tieši otrādi, atjaunos ādu tās optimālajā stāvoklī. formā.

Kā lietot Intenskin krēmu ?

Pats Intenskin krēms ne ar ko neatšķiras no citām šāda veida kopšanas procedūrām, atliek tikai uzklāt nelielu preparāta daudzumu uz pirkstu galiem un rūpīgi iemasēt sejas ādā. Krēms iesūcas ļoti ātri un, ja to lieto no rīta, tad drīkst uzklāt uz tā dekoratīvo kosmētiku, tas nemazinās Intenskin iedarbību .

Pirms krēma uzklāšanas ieteicams rūpīgi attīrīt ādu, pretējā gadījumā aktīvās sastāvdaļas var nedaudz mazāk uzsūkties. Pēc Intenskin uzklāšanas nav nepieciešams papildus uzklāt mitrinošu krēmu, jo tieši to dara šis preparāts – tas ne tikai noņem krunciņas, bet arī pabaro ādu.

Kāds ir Intenskin sastāvs ?

  • argana eļļa
  • olīvju eļļa
  • vitamīnu un minerālvielu komplekss
  • produktā lielā daudzumā ir arī hialuronskābe

Argana eļļa satur daudz antioksidantu, kas aizsargā ādu no bojājumiem. Šīs eļļas komedogenitāte ir nulle, tāpēc tā neaizsprosto poras un lietojama pat ar ļoti jutīgu, problemātisku ādu – argana eļļa lieliski attīra ādu, bet neietekmē ādas lipīdu barjeru, pateicoties kam seja tīrs, atsvaidzināts un bez kairinājuma. Argana eļļa nomierina iekaisumus, izlīdzina grumbas un rētas, lieliski mitrina.

Kā ar pārējām sastāvdaļām? Olīveļļai ir līdzīga iedarbība, proti, tā mitrina un attīra poras, kā arī baro dziļākos ādas slāņus. Vitamīnu un minerālvielu kompleksam ir barojoša iedarbība, tas uzlabo ādas audu atjaunošanos, palīdz noturēt ūdeni šūnās un novērš priekšlaicīgu ādas novecošanos. Hialuronskābe nodrošina optimālu mitrināšanu un uzlabo ādas aizsargbarjeras stāvokli. Tas aizpilda grumbas, izlīdzina nelielas rētas, sabiezina ādas audus un palielina dabiskā kolagēna ražošanu.

intenskin 1 Intenskin   krēms grumbas. Jūs varat pasūtīt šeit
Intenskin – krēms grumbas cena

Cik efektīva ir Intenskin ?

Pēc dažām krēma lietošanas dienām ir manāms uzlabojums, īpaši, ja runa ir par ādas mitrināšanu. Pēc pirmā ārstēšanas cikla grumbām jāpazūd, grūtākos gadījumos var būt ieteicams ārstēšanu atkārtot. Šī krēma augstā efektivitāte ir apstiprināta pētījumos – pateicoties Intenskin , gandrīz visas sievietes ir nepārprotami uzlabojušas savas ādas stāvokli.

Cik maksā Intensin ? Kāda ir cena ?

Kur pasūtīt Intenskin ?

Iepirkties ir vērts. Ne tikai ļoti pievilcīgās cenu akcijas dēļ, bet arī autentiskuma garantijas dēļ. Ir iespējams atrast piedāvājumu iegādāties šo krēmu ārpus oficiālās mājas lapas, taču tas nav oriģinālais krēms, bet tikai viltojums. Ar šādiem pirkumiem ražotājs nesniedz garantiju, tāpēc jūs nevarat pieprasīt naudas atmaksu par viltotu krēmu.

Lai iegādātos krēmu oficiālajā, legālajā vietnē, jānorāda savs tālruņa numurs – tas nepieciešams, lai konsultants varētu sazināties ar klientu un noskaidrot visus ar viņu veiktā darījuma detaļas. Paciņu ar Intenskin krēmu nosūta ar kurjeru un par preci var norēķināties tikai saņemot.

Komentēt