Jaunumi

Handy Heater – viedokļi, cena, kur nopirkt, oriģinālu, vai arī tas ir tā vērts?

Ar sākuma aukstā, daudzi domā par iegādi apkures ierīces. Tomēr vairums ierīces patērē lielu daudzumu enerģijas, kas prasa papildu izmaksas. Inovatīvi Handy Sildītājs sildītājs atsauksmes, kas pārvalda izbārstīt internetā, ir portatīvais kompakta ierīce ar jaudīgu apkures spējas, bet taupīgs enerģijas patēriņu. Tajā nav nepieciešams daudz vietas, viegli pārvadāt, jo tā mazā izmēra un spēj, lai apsildītu telpas mērīšanai līdz 20 kv. M. iegādāties portatīvo sildītāju ērtu Grūts ieteikto caur oficiālajā tīmekļa vietnē ražotāja izvairīties iegādājoties lētu imitācijas.

Apraksts Rovus Handy sildītājs

Rovus ērts veikls ir pārnēsājama, kompakta telpa apkures ierīci, kas ir bezvadu, un sveces tieši ligzdā. Sakarā ar savu kompakto izmēru, jūs varat ņemt to ar Jums par braucienu vai strādāt. Viesnīca, nodalījums ar vilcienu, garāžā vai biroja iestādē, kur ziema ir pietiekami auksta, sildītājs jaunas paaudzes piepildīta ar siltumu uz dažām minūtēm. Tā spēj siltumu apkārtējā gaisa temperatūru līdz 32 grādiem.

Funkcijas Handy sildītājs

 • Korpusa materiāls: karstumizturīga plastmasa
 • Type of sildītāja pārkarsēt shutdown: Yes
 • Sildīšanas elements: keramikas
 • Par termostatu klātbūtne: Jā
 • Pārkaršanas aizsardzība:
 • Regulators: Jā
 • Displejs: Jā

Portatīvais sildītājs ērts Viltīgi izgatavots no karstumizturīga plastmasas materiāla, kam ir augsta triecienizturība, lai nesabojātu ierīci, kad tā nejauši nokrist.

dvieļu žāvētāju ar keramisko sildelementu, nodrošina maksimālu siltuma pārnesi un ātri uzsildīšanu telpā. Keramikas sasilda gaisu, un divu ātrumu ventilators nodrošina vienmērīgu sadalījumu siltā gaisa telpā.

Sildīšanas elements ir uguns droša, nav sausa gaisa, un nepiesārņo gaisu ar degšanas produktiem. Ierīce ir gandrīz kluss darbībā.

termostats ar digitālo kontroli ļauj uzturēt vajadzīgo temperatūru gaisa telpā.

Ir aizsardzības ierīce pret pārkaršanu. Iesildīšana telpu līdz vajadzīgajai temperatūrai, ierīce automātiski izslēdzas.

Izmantojot iebūvēto kontrolieris var norādīt nepieciešamo temperatūru siltu gaisu.

Portatīvie sildītājs Handy sildītājs patērē elektroenerģiju 85% mazāk, nekā līdzīga apkures ierīci. Minimāls enerģijas patēriņš nodrošina enerģijas taupīšanas keramikas sildelementu. Nav vadu padara ierīci vairāk kompakts, viegli darboties. No kustīgā plug klātbūtne ļauj darboties sildītāju, horizontālajiem un vertikālajiem vietās.

Papildus teploventilyatory pakete nāk ar instrukciju un garantijas karti 12 mēnešu laikā.

Manuālo Handy sildītājs

Viltīgi Handy sildītājs ir ļoti viegli izmantot. Tas ir pietiekami, lai kontaktdakšu un izvēlieties vajadzīgo temperatūru. Ja vēlaties, jūs varat iestatīt taimeri ar vēlamo laiku apkure, pēc kura ierīce automātiski izslēdzas.

Priekšrocības nekā analogiem Handy sildītājs

Atšķirībā no daudzām analogiem tirgū, Handy sildītājs sildītājs izceļas šādas priekšrocības:

 • kompakts izmērs;
 • tiešs savienojums;
 • augstas izturības materiāli;
 • ugunsdrošību;
 • klātbūtne termostatu;
 • ciparvadība;
 • enerģijas patēriņa klase A ++;
 • vienota apkure;
 • pieejamu cenu.

Portatīvais sildītājs ērts gudrs atsauksmes, kas apliecina savas priekšrocības salīdzinājumā ar analogiem, pašlaik nav cienīgs konkurentiem tirgū, kā arī īpašībām un izmaksām. Pateicoties pašreizējo veicināšanas viltīgs Handy sildītājs cena pašlaik ir samazināts uz pusi.

Mazie izmēri un mazs svars ļauj izmantot ierīci līdzi visur.

Kur iegādāties nekustamo Handy sildītājs

Lai iegādātos sildītāju ērtu Grūts caur oficiālajā ražotāja mājas lapā, saite uz kuru ir sniegts turpmāk. Iegādājoties šo ierīci tieši no ražotāja, jūs pasargāt sevi no pērkot sliktas kvalitātes preces, kas pārdod vietnes, piemēram, Aliexpress. Izplatīšanu viltojumu un citu iesaistītas trešo pušu resursiem, pārdodot preces par zemu cenu. Parasti šādām ierīcēm ir negatīvas atsauksmes par pircējiem, kurā viņi raksta, ka Rovus Handy sildītājs šķiršanās, jo slikto sasilda telpu, ir ļoti skaļš un viegli sadalīti.

Lai pasūtītu Rovus Handy sildītājs ir kompakts, oficiālajā lapā tiešsaistes veikalu, ir jāaizpilda veidlapa, norādot vārdu un tālruņa numuru. Uzņēmuma operators sazināsies ar klientu, lai iegūtu sīkāku informāciju piegādi. Maksājums ir naudu par piegādi saņemot pa pastu.

Klientu atsauksmes par ērts Tricky

Kreisais par Rovus Handy sildītāju vērtējumus teikt, ka šis sildītājs ir viens no labākajiem un visekonomiskāko pieejamo ierīču šāda veida tirgū. Uzziniet par Viltīgs parocīgu atsauksmes reāliem klientiem oficiālajā mājas lapā un dažādos forumos.

Peter:

nopirku sev viltīga ērts garāžā. Pirms tam bija teploventilyatory citi zīmoli, 5 mēnešu laikā no rīkojuma, neskatoties uz to, ka man ir diezgan reti, viņš tika izmantota. Enerģijas tikko ēda bumbu. Tagad vairs nav jāuztraucas, nav problēmu. Jauns sildītājs ne tikai sasilda telpā labi, bet arī ietaupa enerģiju. Arī apmierināti ar savu kompaktumu. Dzīvoklis ir slikti uzkurinātas, tāpēc nesu mājās.

Olga:

sildītājs Rovus Handy sildītājs nolēmis iegādāties pēc redzēja viņu dzīvoklī ar savu draudzeni. Ļoti labs ierīce manu mazo dzīvokli, kas ir nepieciešams. Māja ir reāls siltumu pat pirms sākuma apkures sezonas.

Irina:

Par Rovus Handy sildītājs uzzināja no reklāmas, bet ilgi domāju pasūtīt vai nē. Internetā satiku daudz ļoti negatīvas atsauksmes. Taču, kā izrādījās, ka cilvēki ir vainīgi iegādāties lētu ķīniešu vietās. Es pasūtīt caur oficiālajā mājas lapā un pilnībā apmierināti. Ierīce silda telpu lieliski, un vissvarīgāk pietiekami ātri. Bieži vien ņemt to rudenī un ziemā, lai strādātu.

Joanna Michelle Thomas Thomas

Joanna Michelle Thomas ir 46 gadus vecs virtuves asistents, kurš bauda ārkārtas gludināšanas, riteņbraukšanas un pieaugušo krāsošanas grāmatas. Viņa ir maiga un radoša, bet var būt arī ļoti neuzticīga un mazliet sadistiska.

Viņa ir atkarīga no kafijas, ko viņas draugs Melodija Konstances zāle norādīja, kad viņa bija 18 gadi. Problēma pastiprinājās 1993. gadā.

Viņa ir musulmaņu Latvija. Viņa sāka mācīties pārtikas zinātni koledžā, bet nekad nav pabeigusi kursu.

Fiziski, Joanna ir diezgan labā formā. Viņa ir vidējais augstums ar godīgu ādu, vara matiem un brūnām acīm. Neparasti viņai ir protēzes rokas; viņa zaudēja savu cīņu ar vilcienu. Viņa ir pateicoties kafijai, Joanna izskatās vecāka par viņas faktisko vecumu.

Viņa uzauga vidusšķiras apkārtnē. Viņas māte aizgāja, kad viņa bija jauna, atstājot viņu ar tēvu, kurš bija piedzēries.

Viņa pašlaik ir viena. Viņas jaunākā romantika bija ar žurnālistu Craig Karl Ellis, kurš bija 8 gadus vecāks par viņu. Viņi izcēlās, jo Joanna bija pārāk koncentrējusies uz kafiju, lai būtu laiks Craigam.

Joanna labākais draugs ir virtuves palīgs Melody Hall. Tie ir nedalāmi. Viņa arī uzkaras ar Brodi Turneru un Ira Prestonu. Viņi bauda podcasting kopā.

You may also like...