Jaunumi

Handy Heater – rīsi, nopirkt tagad, kur nopirkt, komentārus,

Pārskats par ierīci Handy sildītājs

Portable telpas sildītājs – modernu moderns dizains, kas spēj minūtēs, lai apsildītu auksti mājas. Kompaktā ierīce nav jucekli brīvu telpu, jo tas savieno tieši uz izeju, neizmantojot vadus un papildus ierīcēm.

Pēc pagrieziena uz keramikas elementiem sākt strādāt nekavējoties, piepildot telpu komfortablu siltumu.

Ar termostata klātbūtne ļauj noteikt vēlamo temperatūru, kas tiek attēlots uz LED ekrānu.

Taimeris programmēšana izslēdz ierīci pēc 12 stundu nepārtrauktu darbību, ja šajā laikā nebija klikšķiem.

Rovus sildītājs Handy sildītājs aizņem maz vietas, tāpēc iekļaujas viegli ceļojumu soma. Jūs varat ņemt to ar jums, kad jūs ceļojat, lai ne iesaldētu aukstajā viesnīcā.

Rapid siltums ierīces ģenerēts, kas spēj sildīt telpu līdz 20 kv. M. Lietotāji ir atzīmēts, ka sildīšanas elements nav sausa gaisa, un tai nav negatīvas ietekmes uz gļotādas. Pateicoties šai sildītājs Rovus iecienījuši ģimenēm ar maziem bērniem un cilvēkiem, kas rūpējas par savu veselību.

istaba sildītājs mazo izmēru, kas tieši savieno ar elektrisko sistēmu, jūs varat iegādāties par pieņemamu cenu, atsaucoties uz oficiālajiem pārstāvjiem ražotāja.

Klientu atsauksmes Handy sildītājs

Tīkls aktīvi apspriež produkta īpašības. Jo tajos cilvēki pozitīvi novērtēts darbu Handy sildītājs. Lietotāji, ka pirkums ierīces – uzticams veids, lai saglabātu siltu ziemā, ja Centrālā apkure nedarbojas atbilstoša līmeņa

.

Papildu produkti:

Cenu un kur nopirkt Handy sildītājs

Istaba ierīce ātrai apkurei ar pārdoto oficiālajā tīmekļa vietnē piegādātāja kompaktiem izmēriem. Resursu sadarbojas ar ražotāju, tāpēc mēs garantējam kvalitātes un pieejamu cenu produktiem.

 1. Lai nopirktu portatīvo sildītāju Handy sildītājs, kas savieno tieši kontaktligzdai, aizpildiet pasūtījuma formu uz mājas lapā.
 2. klients nekavējoties zvanīt darbiniekam uzņēmuma par padomu un darījuma.
 3. Sūtījums tiek nosūtīts mencas uz norādīto adresi dienā iegādi. Piegāde 14 dienu laikā.
 4. OL>

  Visi produkti, kas izdala siltumu, tiek rūpīgi pārbaudīta pirms nosūtīšanas, lai izslēgtu rūpnīcas defektu. Augstas kvalitātes pārsegs vienmērīgu darbību un ērti produkta lietošana jebkurā situācijā.

  Ar šo produktu iegāde tieši no piegādātāja ir daudzas priekšrocības. Tagad sāka darbību ziņā, kuru cena spēcīgs sildītājs tiek samazināta uz pusi.

  Cik daudz ir ērts sildītājs:

  & nbsp;

  Lietošanas instrukcija Handy sildītājs

  Produkts nāk stipriem kartona kastē kopā ar instrukciju par pieteikuma EUROPEN. Pirms ieslēgšanas, lūdzu, izlasiet anotāciju.

  1. Portable ierīce ir paredzēta apkures numuru 20 kv. M.
  2. Neliela kaste melna krāsa iekšpusē ir iekļauts keramikas sildelementu.
  3. aizmugures dakšu ir paredzēti standarta ligzdas.
  4. Lai Handy nopelnījis Heater, pievienojiet to elektrotīklam un nospiediet pogu pusē.
  5. Indikators iedegas. Manuāli izvēlēties optimālo temperatūru, un 10-15 minūtes telpā uzsilst līdz vēlamajam sniegumu.
  6. OL>

   atsauksmju cilvēki raksta, ka telpa Sildītājs ir aprīkots ar aizsardzību pret pārkaršanu un pārsprieguma rezultātā. Ja rodas kļūme, ierīce automātiski izslēdzas.

   , lai izvairītos no bīstamas situācijas, ražotājs iesaka neiekļaut ērts sildītājs pie uzliesmojošiem materiāliem, un, lai novērstu mitruma iekļūšanu.

   Funkcijas Handy sildītājs

   Jauns istabu sildītājs ir 4 nenoliedzamas priekšrocības, kurās ir akcentēta klientus viņu atsauksmes. Jauda, ​​degvielas efektivitāti, uzticamību un klusa darbība

   Galvenās specifikācijas:

 • karstumizturīga augstas ietekmes plastmasas;
 • keramikas sildelements;
 • jauda 350 W;
 • sprieguma 240 volti;
 • taimeri;
 • divi veidi izmantošanas;
 • spēja regulēt temperatūru.

sildītājs Handy sildītājs ir augstas kvalitātes siltuma ventilatori. Sakarā ar to, telpa uzsilst ātrāk un paliek silts visu laiku, kamēr ierīce tiek lietota.

& nbsp;

Joanna Michelle Thomas Thomas

Joanna Michelle Thomas ir 46 gadus vecs virtuves asistents, kurš bauda ārkārtas gludināšanas, riteņbraukšanas un pieaugušo krāsošanas grāmatas. Viņa ir maiga un radoša, bet var būt arī ļoti neuzticīga un mazliet sadistiska.

Viņa ir atkarīga no kafijas, ko viņas draugs Melodija Konstances zāle norādīja, kad viņa bija 18 gadi. Problēma pastiprinājās 1993. gadā.

Viņa ir musulmaņu Latvija. Viņa sāka mācīties pārtikas zinātni koledžā, bet nekad nav pabeigusi kursu.

Fiziski, Joanna ir diezgan labā formā. Viņa ir vidējais augstums ar godīgu ādu, vara matiem un brūnām acīm. Neparasti viņai ir protēzes rokas; viņa zaudēja savu cīņu ar vilcienu. Viņa ir pateicoties kafijai, Joanna izskatās vecāka par viņas faktisko vecumu.

Viņa uzauga vidusšķiras apkārtnē. Viņas māte aizgāja, kad viņa bija jauna, atstājot viņu ar tēvu, kurš bija piedzēries.

Viņa pašlaik ir viena. Viņas jaunākā romantika bija ar žurnālistu Craig Karl Ellis, kurš bija 8 gadus vecāks par viņu. Viņi izcēlās, jo Joanna bija pārāk koncentrējusies uz kafiju, lai būtu laiks Craigam.

Joanna labākais draugs ir virtuves palīgs Melody Hall. Tie ir nedalāmi. Viņa arī uzkaras ar Brodi Turneru un Ira Prestonu. Viņi bauda podcasting kopā.

You may also like...