EMS Six Pack - negatīvas atsauksmes, viedokļi, cena, oficiālā mājas lapa
žinios

EMS Six Pack – negatīvas atsauksmes, viedokļi, cena, oficiālā mājas lapa

EMS sešpaka – muskuļu stimulators mājas lietošanai, kas ļauj īsā laikā, lai stiprinātu muskuļus, samazinātu tauku daudzumu un uzlabotu reljefu organismā. Treneris ir viegli pievienots problēmu jomā no ķermeņa un darbojas vairākos režīmos no masāžas un relaksācijas uz aktīvu stimulāciju. Tikai 20 minūtes dienā, kas ir pietiekami, lai ātri iegūtu formas.

Device un iezīmēm, EMS seši iepakojuma

EMS sešpaka ir alternatīva dodas uz sporta zāli ar daudz priekšrocību. Nav nepieciešams tērēt laiku uz ceļa, no mājas uz klubu, nav nepieciešams izsmelt sevi ar smagu kravu, nav nepieciešams tērēt ievērojamas naudas summas. Muskuļu

stimulators ir sakārtoti tā, ka pēc pāris nedēļām,

lai dotu ķermeņa formu, zaudēt svaru un uzlabot muskuļu tonusu un ādas. Kā simulators?

Tas ir stilizēti belt-plate, kas ir fiksēts uz vēdera vai citās jomās. Drošības jostas iestrādāta elektrodiem, kas pārsūta ķermeņa elektriskos signālus, kas dažādas intensitātes iekšpusē. Saskaņā ar to ietekmē muskuļus līgums, kā tad, kad spēlējot sporta.

Liela priekšrocība jostu preses EMS sešpaka ir spēja izmantot jebkurā laikā jebkurā vietā. Jūs varat skatīties TV, vai pastaiga pa parku, un muskuļi šajā laikā darbosies kā fitnesa centrā.

muskuļu stimulators ir paredzēts, lai atbalstītu 6 dažādas programmas.

  • Vāja ritmikā – režīms ir paredzēts, lai mazinātu spriedzi muskuļos un atpūtai. Piemērots atpūtai pēc garas dienas.
  • Deep darbība – sagatavošanās režīms intensīva treniņa. Ietver sasilšanu muskuļus un palielinot asins plūsmu problēmu jomā.
  • Aktīvā apmācība -. Tūlītēja ietekme intensīvas straumēm uz muskuļiem, ar mērķi nostiprināt un apmācības
  • Mode tingles un nomierina saspringti muskuļi, mazina nogurumu un mazina sāpes.
  • nepārtraukta gaismas iedarbību -. Uzlabo ādas tonusu un elasticitāti
  • Masāža ir piemērots, lai aktīvi ietekmēt taukaudos un svara zudumu.

Ja iet pilnu kursu ar muskuļu stimulators, tas prasīs 20-25 minūtes. Šajā periodā, kompleksa režīmi, gludi aizstājot otru, sagatavos muskuļus, lai apmācītu un ietekmēt taukaudus. Pēc tam, izmantojot simulators, nejūt sāpes, jo ir viegli un patīkami masāžu, jo pēdējā posmā apmācību.

EMS sešus pack: cena, nopirkt caur oficiālajā mājas lapā

Pirkt oriģinālu EMS sešpaka tikai caur oficiālajā tīmekļa

vietnē ražotāja. Jo tirdzniecības centri sporta preces muskuļu stimulāciju mājas lietošanai netiek īstenoti. Pieteikumu var iesniegt, izmantojot veidlapu mājas lapā vai sazinieties ar operatoru. Vieta norādīja cenas, atlaides un akcijas, kā arī noderīga informācija par tiem, kas vēlas uzturēt savu ķermeni labā fiziskā formā. Preces nosūtīts pa pastu uz visiem Eiropas reģioniem un ne tikai. Pre-maksājums ir vajadzīga produkta.

indikācijas un kontrindikācijas

muskuļu stimulators izmantošana EMS sešpaka nav kontrindikāciju, izņemot bērnībā, grūtniecības laikā un pēcoperācijas periodā. Nabas trūce ir arī tieša kontrindikācija izmantošanu simulatora.

EMS seši pack, kā norādīts instrukcijas:

  • korekcija vēdera muskuļiem;
  • aptaukošanās vēdera dobumā;
  • stiprināt muskuļu skeleta.

Lietošanas instrukcija EMS sešpaka

muskuļu stimulators EMS sešpaka ir fiksēts uz vēdera ar palīdzību īpašu gēla spilventiņi. Par labāku saķeri ar ādu, var izmantot šiem mērķiem, gelu. Simulators darbojas uz vienu bateriju. Tas ir pietiekami, lai izvēlētos vēlamo režīmu un nospiediet starta pogu.

Komplektā izvēles, jūs varat iekļaut īpašu mini-ziedlapiņas simulatori apmācībai muskuļu rokām un kājām. Viņi strādā par to pašu principu kā vēdera jostas. Lai ātri sasniegtu redzamus rezultātus korekciju veiktajos dienas pilnā režīmā. Pēc sasniedzot vēlamo veiktspēju, atskaņot tikai atbalstošu treniņu 2-3 reizes nedēļā.

Not & nbsp; vai patiesība EMS sešpaka

EMS sešu pack – treneris miniatūrā par slinks vai ļoti aizņemti cilvēki. Tas ļauj apmācīt jebkuru muskuļu grupu bez savas fiziskās piepūles. Šis komplekts ietver speciālus mini-ziedlapiņas. Viņi strādā ar maziem muskuļiem roku, kāju un slīpiem muskuļiem vēdera dobumā. Muskuļu stimulators var ņemt līdzi braukt, tas sver maz un aizņem maz vietas ceļojumu somā. Tas ir viens no svarīgākajiem priekšrocības simulatorā. Augsta efektivitāte un pozitīvi rezultāti apstiprina daudzu lietotāju atsauksmes.

Pozitīvās klientu atsauksmes EMS sešpaka

Andrew,

40 gadus vecs,

vēdera muskuļiem ir tendence zaudēt toni diezgan ātri, jo īpaši, ja uzkrāto zemādas tauku. Kad viduklis sāka pieaugt, es nopirku EMS seši pack. Tas tiešām darbojas, kā norādīts tīmekļa vietnē. Pirmie rezultāti redzams pēc 10 dienu ikdienas apmācībā.

Christina, 27 gadus vecs,,: Ar muskuļu stimulators es esmu plānas vidukļa 4 cm, muskuļu ieguva tonis, turpina vilcienu. Laimīgs. Vai pasūtīt citu mini ziedlapiņas uz rokām un kājām.

Timothy, 36 gadus vecs, Esmu spēlētājs pagātnē, kad kāju traumas atstāja sportu, kļuva treneris. Trauma periodiski jūtama sāpes un diskomfortu, tāpēc nopietni svara apmācību I kontrindicēta. Lai saglabātu formas palīdz EMS sešu pack. Tas tiešām darbojas. Mana sieva tagad ir pārāk aizrāva ar šo simulators. viņa arī piemērots.

Joanna Michelle Thomas Thomas

Joanna Michelle Thomas ir 46 gadus vecs virtuves asistents, kurš bauda ārkārtas gludināšanas, riteņbraukšanas un pieaugušo krāsošanas grāmatas. Viņa ir maiga un radoša, bet var būt arī ļoti neuzticīga un mazliet sadistiska.

Viņa ir atkarīga no kafijas, ko viņas draugs Melodija Konstances zāle norādīja, kad viņa bija 18 gadi. Problēma pastiprinājās 1993. gadā.

Viņa ir musulmaņu Latvija. Viņa sāka mācīties pārtikas zinātni koledžā, bet nekad nav pabeigusi kursu.

Fiziski, Joanna ir diezgan labā formā. Viņa ir vidējais augstums ar godīgu ādu, vara matiem un brūnām acīm. Neparasti viņai ir protēzes rokas; viņa zaudēja savu cīņu ar vilcienu. Viņa ir pateicoties kafijai, Joanna izskatās vecāka par viņas faktisko vecumu.

Viņa uzauga vidusšķiras apkārtnē. Viņas māte aizgāja, kad viņa bija jauna, atstājot viņu ar tēvu, kurš bija piedzēries.

Viņa pašlaik ir viena. Viņas jaunākā romantika bija ar žurnālistu Craig Karl Ellis, kurš bija 8 gadus vecāks par viņu. Viņi izcēlās, jo Joanna bija pārāk koncentrējusies uz kafiju, lai būtu laiks Craigam.

Joanna labākais draugs ir virtuves palīgs Melody Hall. Tie ir nedalāmi. Viņa arī uzkaras ar Brodi Turneru un Ira Prestonu. Viņi bauda podcasting kopā.

You may also like...