Jaunumi

Electricity Saving Box – viedokļi, cena, kur nopirkt, oriģinālu, vai arī tas ir tā vērts

Tas nozīmē, ka taupīt elektroenerģiju Elektroenerģijas taupīšanas Box

gadu pēc gada likmes pieaugs vairāk un vairāk. Cilvēce pati, lai atvieglotu savu dzīvi iegūst jaunus sīkrīkus, kas palīdz, netērējot daudz laika, pūles darīt ikdienas lietas: tīras, gatavot, mazgāt veļu. Pat parasts mājas ir grūti bez ierīces, piemēram, TV, datoru, video spēles. Visa mūsu dzīve ir balstīta uz to regulāru lietošanu. Ar augstākām likmēm, daudzi meklē, lai samazinātu komunālo pakalpojumu izmaksas. Tagad pārdošanā ir īpaša izgudrošanu elektroenerģijas taupīšanas Elektroenerģijas taupīšanas Box.

Īpaša cena !!!. Noklikšķiniet un redzēt !!!

Ar tās ietekmi īpatnība ir balstīta uz samazināšanu elektriskās strāvas patēriņu. Mērītājs izvirza mazāk kilovatus ar lietošanu speciālām ierīcēm. Ierīce ir izgatavots saskaņā ar Vācijas tehnoloģijām. Par laimi, tas neietekmē tās izmaksas, kā garantiju par ilgu kalpošanas laiku.

Jau daudzās Eiropas valstīs, ar palīdzību no otra pazemina electrostate 30%. Ja slodze ir liela, atmaksāšanās būs ātri – tikai dažus mēnešus, būtu pietiekami.

Izskats Elektroenerģijas taupīšanas Box

Device ir plastmasas kaste taisnstūra pelēkā – Melnā krāsā. Priekšpusē ir gaismas diodes, kas iezīmēs režīmus. No otras puses, ir standarta spraudni. Arī uz muguras, ir apraksts tehniskie dati:

 • Voltage no 90 līdz 250 V,
 • Frequency 50 līdz 60 Hz,
 • Load ne vairāk kā 15 000 W

Specifikācijas Elektroenerģijas taupīšanas Box

ietaupījums no izmantojot Elektroenerģijas taupīšanas Box atkarīgs no paņēmiena. Ražotāji pretenziju:

 • darbībai spēcīgu elektroierīču laikā: veļas mašīnas, datoru, fēns, gaisa kondicionēšana, ekonomisks ļauj ievērojami samazināt izdevumus par īri līdz 50%;
 • Ar elektrisko plīti, dzelzs, mikroviļņu krāsnis, plazmas izmantošana čaukstēt up siltuma notiek ar ietaupot 45% no elektrības;
 • No ledusskapja izmantošana, elektromotors katla kļūst lētāki par 40%;
 • Kettle, kafijas automāts, tosteris, spuldze patēriņš samazinās līdz 35%;
 • Instrumenti, piemēram:. Urbis, āmurs urbi, puzles, apaļu plāksni, ko izmanto ar labu mīnus 30% no izmaksām,
 • Mitrums nedrīkst būt lielāks par 85%. Tāpēc vanna, sauna, baseins nav piemērots viņa savienojumu.
 • Viens instruments ir vairāk nekā pietiekami, lai vienu dzīvokli. Tas iztur spriegumu no 5 līdz 19 kW. Kopējais ierīces svars iepakojumā 170 g, bez tā – 125 g Opcijas: 12 x 7 x 4 cm Garantijas ilgst gadu pēc iegādes

Speciālie prasības elektriskās ierīces Elektroenerģijas taupīšanas Box nav nepieciešama. . Tā iekļaujas standarta režģi. Ja slodze pārsniedz normu par vienu ierīci, jums vajadzētu iegādāties vairākas.

Kā tas darbojas Elektroenerģijas taupīšanas Box

Elektroenerģijas taupīšanas Box viegli izmantot. Tas ir pietiekami, lai izveidotu savienojumu ar elektrības kontaktligzdas, kā jebkuru iekārtu. No tā darbības princips ir filtrēšanu elektrisko dzinēju masas. Kā atceraties no fizikas, enerģija tiek sadalīta aktīvās un reaktīvās. Aktīva nepieciešamība pēc kvalitātes ilgtermiņa sniegumu elektrotehnikas ikdienas dzīvē. No otras puses, bez izeju, kas pārvietojas pa vadiem, neizmantojot. Pēc ekspertu domām, šī iemesla dēļ, pašreizējie patēriņa pieaugumu, palielināts papildu elektriskais spiediens, ir bīstami cilvēkiem ar elektromagnētisko starojumu.

ekonomiku nozīme, ka tas palīdz, lai novērstu to electrojet zemi no elektrotīkla. Pēc tam, jo ​​mazāks patērētājs elektriskās strāvas. Iekārtas prasa mazāk elektrības. Tādējādi samazinās izdevumus par sabiedriskajiem pakalpojumiem.

Saskaņā ar ražotāju, specialdevice:

 • Parts elektrību aktīvās un reaktīvās. Šīs pēdējās nezāles ārā, padarot to aktīvs. Nepieciešams enerģija tiek saglabāts un iet uz apstrādi.
 • Efektīvi vada energomachine, izplata tos vienmērīgi, novērstu pārtiku. tīkls pārsprieguma.
 • Not Mīklas skaitītājs – ekonomiskos darbus tādā veidā, kas nav izjaukt darbību letes. Tas neietekmē skaitļus, nevis ņem tos atpakaļ, lai jūs varat būt pārliecināti par tās likumību.
 • Ir augstu efektivitāti, kas ir apstiprināta zinātniski, veicot īpašus pētījumus un testus. Pēc ekspertu domām, pat paši īsti darīt daži no tiem, lai pārbaudītu viņa darbību kvalitāti.
 • Pozitīva ietekme uz iekārtu, paplašinot to mūža ilgumu. Tas pasargā iekārtu no kaitīgās ietekmes electrojet spēka.
 • Jebkurš elektrisko mehānismu, un darījums pats izstarot elektrisko lauku, kas ir slikti dzīves būtnes. Izgudrojums noņem šo kaitīgo elektromagnētisko starojumu.
 • Papildus aizsargā režģi no atmosfēras pieaugums, pagriežot electrojet enerģiju šādu nepieciešamu aktīvs.
 • Electric plūsma ir normalizēts saistīts ar ietekmi enerģijas taupīšanas ierīcēm. Usovershenstvuetsya struktūra elektropotok. Samazināta līmenis par elektrisko darbu pretestību zaudējumiem, novēršot pēkšņas izmaiņas to režģa.
 • Pateicoties uzlabošanu electromass kvalitāti, elektrība ir vairāk stabili un vienmērīgi. Nav papildus pārkaršana, vibrācija, troksnis.
 • Šis pirkums maksā par sevi pēc divu mēnešu lietošanas. Precīzākas rezultāti ir atkarīgi no tīkla intensitāti. Jo lielāks tas ir, jo ātrāk tas atmaksāsies.
 • Izgudrojuma izmantošana ļauj ne tikai tērēt mazāk, bet, lai saglabātu ierīces pareizā stāvoklī uz ilgu laiku. Lai pasargātu sevi no kaitīgās radiācijas.

Funkcijas Elektroenerģijas taupīšanas Box

Viegli lietot ļauj bez pūlēm ikvienai personai, lai to izmantotu savā dzīvoklī vai valstī. Savienot to vēlams līdz tuvākajam metru ligzdā, tā, lai aptvertu maksimālo jaudu.

Tas tiek uzskatīts par absolūti likumīgs, jo tas nav pretrunā ar sabiedrības interesēm.

Ierīces Elektroenerģijas taupīšanas Box neietekmē skaitītājs, ņem nevis skaitļus atpakaļ, neapstājas.

Viss tehniskais aprīkojums mājā, dzīvoklī, birojā strādā sakarā ar magnētiskajiem laukiem, kas rodas režģī. Jebkuras ierīces darbu laikā veido induktīvo slodzi. -Indukcijas nemaina strāvu. Kad tas iet cauri slodzes strāvas, fāzes nobīdes strāvas un electroprecizia. Tas liecina, ka tīklā tur electrojet enerģiju, uz kuriem nav daudz laba. Tas tikai rada bezjēdzīgi magnētiskā lauka induktīvo electroprecizia. No nevēlamas enerģijas plūsmu caur vadiem rada papildus siltuma un papildu elektroenerģijas zudumus. Patērētāji jāmaksā par elektrības faktisko patēriņu, un gandrīz tikpat daudz maksāt papildu zaudējumus. No ekonomikas uzdevums, lai samazinātu reaktīvo strāvu izplatīšanu. tīklu un likvidēt nevajadzīgus izdevumus par elektroenerģiju.

Par enerģijas taupīšanas ierīci var iedalīt 5 parastās vienībās. Katrs modulis ir savienota ar otru. No savas vienmērīgu darbību atkarīgs pazeminot enerģijas izmantošanu.

galvenie bloki (moduļi):

 • Manager – viņa uzdevums ir izplatīt spriegumu vienmērīgi, lai novērstu elektro enerģiju, ar daļu, lai mainītu to aktīvi. Tādējādi samazinās elektroenerģijas izmantošanu.
 • Drošība – atbild par drošības ierīču gadījumā uz krasu tīklā vai zibens streiku. Tāpēc nav nepieciešams iegādāties īpašas neapdraud elektrības ierīces.
 • Filter aktīvi novērš harmoniku strāvas, līmeņus signāla kropļojumiem. Pateicoties šai spējai tās ierīces mājā būs garāks.
 • modulis labojot kosinusu “Phi”. Tās būtība augstākajā varas. Reaktīvā jauda tiek sadalīta vienmērīgi. Pieprasījums kļūst ekonomiskāks, savus zaudējumus sakarā ar apsildes vadu, ir samazināts.
 • kompensēšana – viņa uzdevums ir vadīt vienmērīgi slodzi pa fāzēm. Pateicoties viņam, uzturēšanu elektroiekārtu kļūst pieejamas.

Ražotāji apgalvo, ka daudzas ģimenes Eiropā jau sen izmanto Elektroenerģijas taupīšanas Box un apmierināti ar savu darbu. Saskaņā ar aptauju, viņš jau palīdz glābt katru otro ģimeni.

Kur un kā izmantot elektrības ietaupījumi Box

var izmantot dzīvoklī, privātmājā, darbā, veikalā, birojā, darbnīcā. Bez tās izmantošanai telpās jebkurā ražošanas vairāk nekā pamatots, jo elektroenerģijas tarifiem uzņēmumiem ir lielāks nekā parastiem cilvēkiem. Ja maksimālā sprieguma līmenis režģa virs 19000 vati, jums vajadzētu domāt par iegādi vairāki ekonomiski un nenozīmīgā uzlabošanu iekšējā elektroapgādes.

Ierīces Elektroenerģijas taupīšanas Box jūs to vispirms no metru ligzdas, lai varētu noķert un tīrīt enerģijas plūsmu. Tas ir pilnīgi pietiekami.

Saskaņā ar ražotāju, lai darbotos mehānismu sākas tūlīt, filtrēšana un pārveidojot electrojet plūsmas. Pirmajā mēnesī manāms rezultātus.

Cena Elektroenerģijas taupīšanas Box

Īpaša cena !!!. Noklikšķiniet un redzēt !!!

izmaksas ekonomiku salīdzinoši augstas. Tīmekļa vietnē ražotāja varat veikt pirkumu ar 50% atlaidi.

cena:

Kur nopirkt Elektroenerģijas taupīšanas Box

Tā prece ir populāra un ir augsts pieprasījums, milzīgs skaits nesankcionēti ierīcēm. Lai nebūtu nonākt lamatas scammers un iegādāties oriģinālas preces, tas ir labāk pirkt Elektroenerģijas taupīšanas Box oficiālajā tīmekļa vietnē ražotāja. Pasūtīšana var izdarīt tieši tīmekļa vietnē.

Easy pasūtījuma veidlapa ļaus vienkārši, ātri, viegli, lai veiktu pirkumu. Tas ir pietiekami, lai aizpildītu īpašu pop-up logs, lai sniegtu savu informāciju: Uzvārds Vārds Otrais vārds un tālruņa numurs. Pēc pasūtījuma, menedžeris kontaktu klientam, lai apstiprinātu pirkumu.

Joanna Michelle Thomas Thomas

Joanna Michelle Thomas ir 46 gadus vecs virtuves asistents, kurš bauda ārkārtas gludināšanas, riteņbraukšanas un pieaugušo krāsošanas grāmatas. Viņa ir maiga un radoša, bet var būt arī ļoti neuzticīga un mazliet sadistiska.

Viņa ir atkarīga no kafijas, ko viņas draugs Melodija Konstances zāle norādīja, kad viņa bija 18 gadi. Problēma pastiprinājās 1993. gadā.

Viņa ir musulmaņu Latvija. Viņa sāka mācīties pārtikas zinātni koledžā, bet nekad nav pabeigusi kursu.

Fiziski, Joanna ir diezgan labā formā. Viņa ir vidējais augstums ar godīgu ādu, vara matiem un brūnām acīm. Neparasti viņai ir protēzes rokas; viņa zaudēja savu cīņu ar vilcienu. Viņa ir pateicoties kafijai, Joanna izskatās vecāka par viņas faktisko vecumu.

Viņa uzauga vidusšķiras apkārtnē. Viņas māte aizgāja, kad viņa bija jauna, atstājot viņu ar tēvu, kurš bija piedzēries.

Viņa pašlaik ir viena. Viņas jaunākā romantika bija ar žurnālistu Craig Karl Ellis, kurš bija 8 gadus vecāks par viņu. Viņi izcēlās, jo Joanna bija pārāk koncentrējusies uz kafiju, lai būtu laiks Craigam.

Joanna labākais draugs ir virtuves palīgs Melody Hall. Tie ir nedalāmi. Viņa arī uzkaras ar Brodi Turneru un Ira Prestonu. Viņi bauda podcasting kopā.

You may also like...