Jaunumi

Electricity Saving Box – viedokļi, cena, kur nopirkt, oriģinālu, vai arī tas ir tā vērts

Neparasti produkts parādījās tirgū elektroierīces – Elektroenerģijas taupīšanas Box vai ekonomisku elektrības. Šī mazā kastīte, saskaņā ar reklāmas, ievērojami palīdz samazināt enerģijas patēriņu. Šāds vilinoši piedāvājumu par ļoti pieticīgu cenu nevar palikt vienaldzīgs. Ko tas instruments ir, kā tā darbojas un kādi viedokļi par nekustamo klientiem?

Elektroenerģijas taupīšanas Box – laulības šķiršanas vai patiesība

Īpaša cena !!!. Noklikšķiniet un redzēt !!!

Pēc pirmā acu uzmetiena reklāmas lapa ierīces , kas viegli var atrast internetā, ir diezgan informatīvs. Aprakstīts pieslēguma shēma Elektroenerģijas taupīšanas Box, darbības princips, iepriekš tabulu efektivitātes izmantošanai dažādās vietās, sertifikāti saskaņā arī ir pieejami. Ir daudz analoģiju ar ļoti līdzīgu darbības princips.

Kā tas strādā?

Šīs ierīces darbības princips ir tāds, ka tas galu galā stabilizē enerģijas plūsmu, sadalot to vienmērīgi. Tā ir sava veida statisko Converter, ieviešot kārtību elektriskā haoss māju piepildīta ar dažādiem sadzīves tehniku. Solās apdares pieplūdumu no elektroenerģijas kad tie ir pārslogoti un pilieni tīklā, jo šī ierīce ir spējīga , lai filtrētu un novērstu šīs parādības . Tas pozitīvi ietekmē ne tikai daudzumu patērētās enerģijas, bet arī par to ilgumu operācijas.

Novietojiet šo ierīci tuvumā skaitītāja, vienkārši ievietojot ligzdā. Protams, pirms lietojat Elektroenerģijas taupīšanas Box ieteicams iepazīties ar lietotāja rokasgrāmatu. Tad, kad ieslēdzot ierīci ar vienu pieskārienu uz pogas, jūs sāksiet ietaupīt līdz pat 33% no elektrības. Un visus šos brīnišķīgi ietaupījumiem, saskaņā ar pārdevējiem, kas ir likumīgi, jo ierīce ir pēc skaitītāja.

Viss iepriekšminētais izklausās aizraujoši, bet pieņemsim izpētīt, vai tas ir patiess vai Scam naivā pircējs.

Kāda loģika saka?

Jebkura normāls cilvēks būtu jābrīdina par divām lietām:

  • Too daudz saving (33%);
  • Zema cena ≈ 600-700 … (internetā);
  • zināms zīmols.

Pirmkārt, šāda liela daļa ietaupījumu šādai maz naudas ir apšaubāma. Un, otrkārt, ja tas tiešām ir zinātniski pētījumi, kas parāda šādus augstus rezultātus, tas tiks izlaists ar labi zināms uzņēmums. Fakts ir tas, ka lielās korporācijas ir ļoti ātri reaģēt, pērkot visus savus jaunumus. Šādas efektīvas attīstības parādīšanās mazpazīstamu uzņēmumu vajadzētu radīt aizdomas. Nu kā produkta izplatīšanu caur izplatītājs, nevis viņu pašu pārstāvību, kā tas piederas nopietna organizācija.

Kāda fizika saka?

Reklāmas saukļi sola daudz prēmijas, izmantojot ierīci. Tā darbojas kā:

  • ekonomija elektrības;
  • No sprieguma regulatoru;
  • pārveidotājs reaktīvā strāva aktīvā.

Lai izvērtētu šos ražojumu aspektus, mums ir nepieciešams zināšanas fizikā. Ja jūs izpētīt informāciju no interneta vietnēm, ietekme uz instrumenta jāpārbauda, ​​izmērot pašreizējā tīklā pirms sākat ierīci un pēc tam. Acīmredzot, nav iesaistīta elektrības patēriņš un aktīvās jaudas tīkla mērījumiem. Tomēr jebkurš speciālists pateiks, ka kopējā strāva tīklā var samazināties ar svārstību jaudas koeficientu, nesamazinot strāvas patēriņu.

Ir arī versijas, ka šī vienība pārveido reaktīvo brīvo enerģiju aktīvā formā. Un šeit zinošs eksperts jums pateiks, ka reaktīvā enerģija pastāv darbībai elektromagnētisko lauku, taču citi veidi nav pārveidots. Tāpēc Aktīvā enerģija un nes savu vārdu, kas tiek pārvērstas citiem enerģijas veidiem tūlītējai lietošanai.

Citi izplatītāju apgalvo, ka ierīce atklāj fāzes nobīdes starp pašreizējo un sprieguma, bet tas vienkārši nav iespējams, tad, kad savienojuma metodi. Lieki pieminēt, ka ierīce vienkārši nav pašreizējās sensorus, lai noteiktu ar fāzes nobīdes nedarbojas. Turklāt, reklāmas materiāli reizēm, nevis aktīvās jaudas darbojas pilnībā, padarot tabula efektivitātes ir vairāk acīmredzama.

Kas ir iekšā ierīci?

Reklāmas fotogrāfijas economices Elektroenerģijas taupīšanas kaste pilna attēla viņa izskatu, bet to, kas ir pildījums? Atverot šo mazo plastmasas aparātus, tai ir iespējams just dziļu vilšanos – daži priekšmeti, nevis to, kas tika solīts, izsmalcinātu shēma. Visu, ko var atrast megapribor: diožu tilts, elektroapgādi, kondensators un divas LED spuldzēm. Pat skolnieks ir skaidrs, ka thatis vairāk lukturītim, nevis nopietnu ierīci šādiem milzīgiem ietaupījumus.

Visi pakalpojumi, kas var sniegt šādu ierīce ir gaisma tiny LED spuldzēm. Viņš ir absolūti bezjēdzīgi ikdienā, ja jūs nolemjat, lai izmantotu to kā apdare.

atzinumi reālu lietotāju

Neatkarīgi argumenti “par”, “pret” jebkādu pievadu, potenciālajiem pircējiem interesē gala rezultātā, izmantojot šo ierīci un. Šī informācija var pateikt tikai tie, kuri ir iegādājušies Elektroenerģijas taupīšanas Box. reālas atzinumi palīdzēs jums pilnībā saprast, vai veikt šādu ierīci sev.

Pāris gadus atpakaļ, es arī parādījās tā saukto Elektroenerģijas taupīšanas Box. Iedeva man, nodrošinot, ka es tagad ietaupīt līdz pat elektroenerģijas 30%. Es pat saņēmu pamato savu “spēku” – testeris parādīja, kā mainīt likmi strāvas patēriņu. Ar demonstrāciju brīnumam ierīces elektriķis draugs, es biju vieglā formā izskaidrot, kāda kaste.

es neesmu izmisis, bet ir bijušas savu darbu reālos apstākļos, pieturoties pie pirmās metru ligzdā (atbilstoši norādījumiem). Mana ģimene ir patērē zināmu daudzumu kW, ietekmi ierīces nemainīja šo patēriņu līdz pat 5% , nemaz nerunājot par 30%. Tas ir skumji, ka, tiecoties saglabāt senioriem kritīs uz šī trika un tērēt savus kalsns algu par šo šķiršanos.

Īpaša cena !!!. Noklikšķiniet un redzēt !!!

teiks atbalsta forumā, kas piesardzīgi pret izšķērdēt naudu par šādām lietām. Jau vairāk nekā simts cilvēki nokrita uz šī trika, kas nav pārsteigums, ar tik kārdinošu izredzes, lai saglabātu līdz pat 30-50% no elektrības. Uzstādīts masa pseido-argumenti un visu veidu tabulās efektivitātes, ja tikai, lai rīkotos ar cilvēku galvām.

Pat efekts sprieguma regulēšanas nepieciešama jaudīgs un dārgs vienība ir diezgan liels, un to, ko var šo plastmasas kastē, kas sver 200 gramus? Muļķības!

Pārskats par forumā “Elektroenerģijas taupīšanas Box”

Diezgan informēti par murgiem par supereconomy, es nopirku šo “Elektroenerģijas taupīšanas Box” labad eksperimenta. Izmērītais patēriņu pirms un pēc – ietaupījumi ir 0%. Ja nemaldos, pat 1 kW ir pievienots. Mēģinot uzdot jautājumus viņu hung up. Tie, kas atstāj rave atzinumus par brīnumu ierīcē forumos, lai atrast neizdevās. Tas viss ir skaidrs: pilnīgs šķiršanās . Var, protams, mēģināt, ja nav žēl!

Atsauksmes par lauksaimnieku forumu

Var atrast pozitīvus atzinumus par ierīci Elektroenerģijas taupīšanas Box, kas ir dīvaini raksturs, tikai reklāmas.

Alert vecāki Elektroenerģijas taupīšanas Box

Darbojas praksi, kad pārstāvji šo uzņēmumu pārdod līdzīgas ierīces, Elektroenerģijas taupīšanas Box iet mājās . Viņu klienti ir pensionāri, kuri nav apgaismots online viedokļiem par brīnumiem zinātniskās domas jomā enerģijas taupīšanu. Viņi saka, ka tie ir vadītāji dažu lielo enerģētikas uzņēmumu, kas sadarbojas ar pensiju fondā. Turklāt tiek ziņots, ka saskaņā ar īpašu programmu pensionāri tiek aicināti iegādāties par pazeminātu cenu ir pārsteidzošs ierīce.

Vecs, dzirdējis par procentuālo ietaupījumi ir gatavi maksāt, jo īpaši tādēļ lielākā daļa no summas, iespējams, atmaksā pensiju fonds. Cilvēki cīnās ar lielu naudas summu, neskatoties uz to, ka internetā tas ir daudz lētāk. Bet neatkarīgi no cenas, par ko liecina viedokļiem un testos, šāda ierīce ir absolūti bezjēdzīgi.

Īpaša cena !!!. Noklikšķiniet un redzēt !!!

izplatītāji šo brīnišķīgo ierīci piemēro aizstāšanu jēdzienu , nepilnīgu informāciju vai puspatiesības. Faktiski, iegādājoties šo Elektroenerģijas taupīšanas Box, jūs saņemsiet jauku Korobchenko ar tikpat jaukām LED spuldzēm ir visu par visiem ietaupījumiem un runas nevar būt. Jebkurā gadījumā, šī ierīce ir tīrs šķiršanās un krāpšana!

Joanna Michelle Thomas Thomas

Joanna Michelle Thomas ir 46 gadus vecs virtuves asistents, kurš bauda ārkārtas gludināšanas, riteņbraukšanas un pieaugušo krāsošanas grāmatas. Viņa ir maiga un radoša, bet var būt arī ļoti neuzticīga un mazliet sadistiska.

Viņa ir atkarīga no kafijas, ko viņas draugs Melodija Konstances zāle norādīja, kad viņa bija 18 gadi. Problēma pastiprinājās 1993. gadā.

Viņa ir musulmaņu Latvija. Viņa sāka mācīties pārtikas zinātni koledžā, bet nekad nav pabeigusi kursu.

Fiziski, Joanna ir diezgan labā formā. Viņa ir vidējais augstums ar godīgu ādu, vara matiem un brūnām acīm. Neparasti viņai ir protēzes rokas; viņa zaudēja savu cīņu ar vilcienu. Viņa ir pateicoties kafijai, Joanna izskatās vecāka par viņas faktisko vecumu.

Viņa uzauga vidusšķiras apkārtnē. Viņas māte aizgāja, kad viņa bija jauna, atstājot viņu ar tēvu, kurš bija piedzēries.

Viņa pašlaik ir viena. Viņas jaunākā romantika bija ar žurnālistu Craig Karl Ellis, kurš bija 8 gadus vecāks par viņu. Viņi izcēlās, jo Joanna bija pārāk koncentrējusies uz kafiju, lai būtu laiks Craigam.

Joanna labākais draugs ir virtuves palīgs Melody Hall. Tie ir nedalāmi. Viņa arī uzkaras ar Brodi Turneru un Ira Prestonu. Viņi bauda podcasting kopā.

You may also like...