Jaunumi

Dynamite – aktivētājs sakodiens, atsauksmes, cena, kur nopirkt, nopirkt tagad,

Tātad jūs dodaties makšķerēt! Ņēma laivu, makšķeres, tanku, ēsmas, degvīns, Zakus … Un Dynamite ņēma? Nē? Tad ātri mest pie zābakus un palaist uz datora, lai ātri pasūtītu Dynamite! Par Dynamite Effect (Dynamite) ir nesalīdzināmas aktivatora traks cool!

Īpaša cena !!!. Noklikšķiniet un redzēt !!!

Zināt, ko jūs varat salīdzināt to? Shhh, noņemiet no monitora bērniem! Mūsu aktivatora uz zivīm ietekme ir apmēram tāds pats kā ietekmi uz narkotisko par vīrietis! Jā, zivis ir tikai iet riekstus pāri neticami bada! Un tomēr, es gandrīz aizmirsu, reklāmklipa āķis savu auto! Neviens no stumbra nebūs turēt visas zivis var saslimt ar Dynamite! Un neaizmirstiet nosēšanās neto! Aktivētājs Dynamite dažreiz peldēt šādus gadījumus!

Kā Dynamite?

Varat atbildēt vienā vārdā – apdullināšanu! Bet pieņemsim pievērsties zinātnei. Tātad, kas ir daļa no mūsu Dynamite ietver:

  • zivis, kas ir tāda pati nozīme kā parastu miltiem, par saistošu komponentu;
  • mīklas sastāvdaļas, aromāts un garša;
  • īpašais aromatizētājs, lai dotu dabīgumu uz izstrādājumu;
  • un vissvarīgāk, protams, nitroglicerīns … Oh-Oh-Oh, atraktanti! Vienkārši Dynamite efektu tie spēlēt lomu nitroglicerīna ar Dynamite Nobel.

Tie rada zivs instinktīva reakcija un piesaistīt to ēsmu.

Vai esat kādreiz redzējuši, kā Catnip darbojas kaķiem? No activator koduma Dynamite reakcija tiek novērota zivīm.

Pārsteidzoši, viņi jūtas efektu aktivatoru pie ļoti liela attāluma. Zivis pulcējas baros un gatavojas smarža, jo no šī brīža viņi ir viens mērķis – atrast un ēst! Un jums vienkārši ir mest stienis, un neaizmirst par ēsmu, jo, izņemot ļoti traks bullis, neviens sevi cienošs zivs uz kailas āķa kodums nebūs.

Ar piemērošanas aktivatora koduma rīkojums Dynamite

Vai Effect of Dynamite (Dynamite) tikai šķidrā veidā. Vienā kastē atradīsiet 5 iepakojumi, katrs ar 5 ml aktivatoru. Vienā iepakojumā aktivators, jums ir nepieciešams, lai pievienotu 2-2. 5 kg parasto ēsmas, ko sagatavojusi vai iegādāts tirgū vai specialitāti veikalā. Tas var būt maisījums tvaicēti graudi, milti, dzīvnieku barības, utt, viss, kas jums parasti izmantojat.

Turklāt, zvejas lure izlej mazās porcijās, lai saglabātu koncentrāciju visā zvejas.

Varat piemērot aktivators un individuāliem ēsmas un mākslīgo lures. Lai to izdarītu, izšķīdina paciņu ietekmi Dynamite (Dynamite) ar glāzi ūdens, likt blakus viņam pirms liešanas veldzēties ēsmas stikla piestā. Tomēr, stikla, kas saskaras, un tas tiek izdalīts, tādēļ, uzklāšanas metodi izvēlaties, jo jums būs ērti un pazīstams.

Preces iepakojums ir savi atsevišķi norādījumi, lai jūs vienmēr būs iespēja rīkoties ar to.

Kad un kur pieteikties ēsmas dinamītu?

Šeit nav nekādu ierobežojumu! Dynamite ir noderīga visur, jebkurā ūdenstilpē, jebkuros laika apstākļos un jebkurā diennakts laikā. Ir viena lieta, jums vajadzētu pievērst uzmanību. Rezervuāros ar stāvoša ūdens, rīcība aktivators ir garš, un mazs, gandrīz visi zvejas jums būs pietiekami viens maiss. Bet rezervuāros ar virziena uz laiku samazinās atkarībā no plūsmas ātruma.

pietiekami, lai jūs Strong tas būtu labāk izmantot īpašus maisus vai alumīnija sietu ēsmu, ka tas ir mazāk neskaidra ūdens, pretējā gadījumā jūs vienkārši nav uzbrukt aktivētājs iekost. Vēl viens kurss ir vēlams, lai izmantotu glāzi ar šķīdumu, kas aktivatora iemērkšana katrs ēsmas vai lure.

Un labāk ātri plūstošās upēs, lai meklē backwaters, kur pašreizējais nav skaidrs, un izvēlēties zvejas vietas šeit. Un jūs ērtāku un komfortablāku zivīm būs, un vilinājums ir ne tik daudz prasīts, un aktivētājs ietaupīs kopumā, daži plusi!

Atkarībā veida ūdens, kur zivis, un atšķiras ar plūsmas aktivētājs iekost. Parasti viena pakete ir pietiekami 5-10 zveju. Ir ļoti ekonomiski klienti, kuri par 20 braucieniem stiept. Bet tas ir atkarīgs no jums.

Īpaša cena !!!. Noklikšķiniet un redzēt !!!

Atsauksmes par Dynamite

Man ļoti patika viedoklis, kas pilnībā citēt turpmāk, pat nemainot stilu un labot kļūdas, tas ir nepieciešams, lai izlasītu, kā tas ir rakstīts:

Kur nopirkt dinamītu un kāda ir cena?

Kā minēts iepriekš, viens pack of 5 paciņās par 5 ml. Vai šī zveja prieks ir …. Pasūtiet produkta saiti zemāk! Tas ir garantēta pret viltojumiem, tas ir šeit reāla Itālijas aktivētājs Dynamite! Jūs varat būt pārliecināts, ka mēs esam, jo ​​produkts tiek pārbaudīts personīgi vairākas reizes! Pēc pasūtījuma maksimāli 10 minūtes, jums būs zvanīt tirdzniecības pārstāvi, būs noskaidrot adresi un piegādes laiku, un jums būs tikai sagatavot rīkus un gaidīt. Atliek novēlēt jums veiksmi ar mūsu Dynamite! Pārliecinieties, ka jūs mūs atpakaļ vairāk!

Joanna Michelle Thomas Thomas

Joanna Michelle Thomas ir 46 gadus vecs virtuves asistents, kurš bauda ārkārtas gludināšanas, riteņbraukšanas un pieaugušo krāsošanas grāmatas. Viņa ir maiga un radoša, bet var būt arī ļoti neuzticīga un mazliet sadistiska.

Viņa ir atkarīga no kafijas, ko viņas draugs Melodija Konstances zāle norādīja, kad viņa bija 18 gadi. Problēma pastiprinājās 1993. gadā.

Viņa ir musulmaņu Latvija. Viņa sāka mācīties pārtikas zinātni koledžā, bet nekad nav pabeigusi kursu.

Fiziski, Joanna ir diezgan labā formā. Viņa ir vidējais augstums ar godīgu ādu, vara matiem un brūnām acīm. Neparasti viņai ir protēzes rokas; viņa zaudēja savu cīņu ar vilcienu. Viņa ir pateicoties kafijai, Joanna izskatās vecāka par viņas faktisko vecumu.

Viņa uzauga vidusšķiras apkārtnē. Viņas māte aizgāja, kad viņa bija jauna, atstājot viņu ar tēvu, kurš bija piedzēries.

Viņa pašlaik ir viena. Viņas jaunākā romantika bija ar žurnālistu Craig Karl Ellis, kurš bija 8 gadus vecāks par viņu. Viņi izcēlās, jo Joanna bija pārāk koncentrējusies uz kafiju, lai būtu laiks Craigam.

Joanna labākais draugs ir virtuves palīgs Melody Hall. Tie ir nedalāmi. Viņa arī uzkaras ar Brodi Turneru un Ira Prestonu. Viņi bauda podcasting kopā.

You may also like...