Potence

Aqua Disiac – mūsu pārskats par feromonu koncentrāts

Psihologi saka, ka daudzi cilvēki ir grūtības sazinoties ar pretējā dzimuma. Perfumers iesaka lietot smaržas ar feromoniem Aqua Disiac, ko ražo vīriešu un sieviešu variantiem. Ražotājs sola, ka pēc lietošanas, satikšanās un Iepazīšanās notiks dabas un patīkamā atmosfērā, jo smaržas var izraisīt ietekmi žēlastības un instinktīva piesaiste partneriem. Atzīsim, ja tas ir tas, ko stipro alkoholisko dzērienu cenas, un kā tos izmantot pareizi.

Eksperti saka, ka smaržas Aqua Disiac izstrādāta sieviešu un vīriešu versijas. Smaržas sievietēm ir iepakots stilīgā spīdīga kasti kartona. Tas ir izgatavots purpura toņos ar sudraba burtiem titulu. Sānu ir atvere, caur kuru ir redzams caurspīdīga stikla pudele ar tādu pat sarkanā krāsā. Pēc viņa kaklu uzstādītās kustamā rullīti, ar kuru gari tiek pielietotas ķermeni. Flakona tilpums ir 10 ml un tas maksā 500-700 ….

Foto rāda, ka vīriešu smaržas ar feromoniem Aqua Disiac ir arī stilīgs iepakojums, kas izgatavoti no sudraba melna krāsa. Tas ir izgatavots formā kaste ar slotu kreisajā stūrī, caur kuru, lai apskatītu spīdīgo pudeli, kas izskatās kā hroma tērauda. Zem baltā matēts vāka ir arī klipu, kas ļauj jums likts uz jūsu ādas pareizo daudzumu smaržu. Flakons 10 ml ir pieejams cena no 500-700 ….

Mums vajadzētu arī pieminēt vākšanu Aqua Disiac savvaļas muskuss. To pārstāv slaveno perfumer Patrick Martin, un tiek veikta piecās sieviešu variācijas:

  • Molekulas.
  • La vie est belle.
  • Sublime Balkiss.
  • Eros Versace.
  • Boss ma vie.

Bez tam, pastāv divi varianti vīriešu smaržu:

Perfumers ņemiet vērā, ka atšķirīga iezīme šīs sērijas ir muskusa izmantošana, kas ir īpašums gaišāku noskaņu, uzlabot libido, mazināt stresu un negatīvisma no citiem cilvēkiem, kā arī inovatīvu molekulārais komplekss uzlabo izturību smaržu, ļaujot lai sasniegtu savus mērķus, pat ar mērenu lietošanu.

Feromoni dod signālu uz smadzenēm

Scientists izskaidrot ka feromoniem vai atraktanti ir vielas, ko izdala no dziedzeri dzīvniekiem un cilvēkiem. Viņi nav smaržas, bet uzreiz notverti, ko organisma un kalpo kā signālus uz smadzenēm. Šie gaistošās vielas spēj pārraidīt informāciju pretējā dzimuma par dzimumgatavību, pieejamību, vēlmi izveidot pāri. Ir sava dzimuma pārstāvēm atsauc atmiņā sajūtu greizsirdība, naids, vai, tieši otrādi, sakarā, atrašanās vieta, patīk.

par Aqua Disiac savvaļas muskusa kolekcijā izmanto visus feromoniem veidiem, pētīja zinātnieki-perfumers.

Šie feromonus ietvertie maksts šķidrumā. Un tuvāk ovulācijas, jo lielāka koncentrācija šo gaistošo vielu ražo organisms. Tādējādi daba rūpējas par dzimtas turpināšanu, tas nav noslēpums, ka tad, kad jūs esat gatavi apaugļot sievieti ir īpaša apelāciju vīriešiem.

gaistošo vielu dati, ir tāds pats efekts kā copulin, bet tie ir sintezētas laboratorijā. Šis atklājums, kas ļauj samazināt izmaksas par gariem, nezaudējot efektivitātes procents. Un daudzas atsauksmes par parfimēriem un klientu apstiprina šo faktu.

Šī feromonu iedarbība ir spēja palielināt koncentrāciju testosterona asinīs vīriešiem. Tā rezultātā, pārstāvis Stiprais dzimums modināt uzmanību, interesi un ieinteresētību komunikācijā, kā arī vēlme vairāk tuvu kontaktu ar īpašnieku aromātu “ar noslēpumu”.

Šis atraktants, ko ražo dziedzeri gan vīriešu, gan sieviešu organismā. Media tiek uztverts ar apkārtējiem cilvēkiem ar līdzjūtību, cieņu, interesi. Tātad izmantot šo smaržu produkts ir labāks sanāksmēm, ceļojumu, konferenču un citu komunikāciju, kas nav saistīti ar flirting.

Šajā saturs mens feromonu smaržu sērija muskuss savvaļas Aqua Disiac tieši vērsta uzvarēt sirdis vājais dzimums. Faktiski, atzīstot šo smaržu, sievietes instinktīvi vēlas seksu ar savu īpašnieku, jo viņi uztver to kā enerģisku, nenogurstošu mīļāko.

smaržu kolekcija tiek izmantota visus zināmos feromonus

Šis vīrietis atraktants ir unikāla ietekme uz sievietēm. Tātad, sievietes sāk ārstēt pārvadātāju par smaržu, ar rūpību un uzmanību, gandrīz māšu līdzdalību. Jo atgriezeniskā saite puiši, ņemiet vērā, ka nestabilas meitenes atrast mieru, maigumu, labu humoru.

Psihologi pateiks mums, ka alkoholiskie dzērieni vai koncentrējas feromoni Aqua Disiac palīdz daudziem cilvēkiem justies pārliecību modināt savu vīriešu vai sieviešu. Tātad, pēc tam, kad, piemērojot smaržas kautrīgi meitenes vai puiši justies veida atbalsta gaistošo vielu un sāk uzvesties brīvākas, mierīgs un draudzīgs. Viņi ir zaudējuši pārmērīgu hermētiskumu, stīvumu un bailes no noraidījuma. Un tas ir apstiprināts ar daudzajiem faniem Sexy produktu dzīvību.

Ne mazāk noderīgs pieteikumu par smaržu Aqua Disiac pāriem, ilgi precējies couples.Unusual garša padara partnerus pieņemt jaunu izskatu uz otru, lai modināt pasīvās jūtas, atcerēties emocijas pieredzējuši sākumā attiecības. Eksperti saka, ka pēc tam, kad uztveršanas feromoniem, organisms sāk enerģiski attīstīt savas gaistošas ​​vielas, kas bieži rada lielāku interesi un ātra seksa stiprina laulību.

Kā izmantot vīriešu un sieviešu smaržas ar feromoniem? Perfumers pievērst uzmanību tam, ka atraktanti kuriem nav smaku. Tāpēc cilvēkiem vajadzētu apspiest vēlmi pārlej smaržas no galvas līdz kājām. Līdz ar to ir iespējams panākt pretēju efektu, kas ir, lai izraisītu instinktīva naidīgumu un nevēlēšanās komunicēt. Proper pieteikums ietver turot vienu rullīti pa ādu šādas ķermeņa daļas:

  1. Teritorija aiz ausīm.
  2. Punkts uz jūsu rokas.
  3. Jūsu kaula bedrīte.
  4. izgriezums (sievietēm).

Ir svarīgi piemērot smaržas ar feromoniem, saskaņā ar norādījumiem

piekritējiem alternatīvo medicīnu ieteiktu piemērojot Aromatizēts šķidrs uz platību, kas atrodas četri pirksti zem nabas, jo, pēc viņu domām, ir punkts seksuālo enerģiju.

Pat tad, ja to izmanto pareizi, nav gaidīt instant panākumus, jo gari spēj rosināt interesi, līdzjūtību, atrašanās vietu. Tomēr tie nespēj radīt nopietnus sajūtu mīlestību, pieķeršanos, uzticību.

Kas vēl man būtu jāzina par alkoholisko dzērienu ar Aqua Disiac? Atcerieties, ka šīs firmas nevar laist alkohola bāzes, jo feromoni reibumā alkohola tiek iznīcinātas brīdi. Tāpēc atklāšanu šādu produktu var uzskatīt par viltojuma.

Daudzi pozitīvas atsauksmes par parfimēriem un iedzīvotājiem apliecināt, ka produkti Aqua Disiac – lielisks palīgs komunikācijā un flirts. Ietvertā smaržu feromonu, kas palīdzēs sazināties ar pretējo dzimumu, likvidēt kautrību, atturību, kauns, sniegs pārliecību savā apelācijas.

Elena, 26 Nizhny Novgorod

Sexy smaržas dzīve bija beigas manas brīvdienas, kas man bija gatavojas dzimšanas dienas vakariņas par manu draugu. Man nav īsti ticēt tiem, bet jau 15. minūtē ar brīvdienu, es pamanīju, ka es runāju ar visiem puiši, un daži no viņiem pastāvīgi lūdza tālruņa numuru. Es biju ļoti pārsteigts un apmierināts.

Constantine, 46, Volzhsk

Smaržas ar feromoniem Aqua Disiac deva man kolēģiem. Pēc dažām dienām lietošanas es sāku pamanīt, ka viņa sieva sāka komunicēt vairāk ar mani, lai atcerētos mūsu iepazīšanās, kāzas. Mēs esam uzlabojuši attiecības, aizmirst sīkās pārestības, un dzimums kļuva ilgāk un spožāk.

Olga, 23 gadus vecs, Zvenigovo

Mūsu institūts nodots puisis, kas man patiešām patika, bet es nezināju, kā piesaistīt viņa uzmanību. Tad es sist plaukstas smaržu Aqua Disiac un viņa nāca pie viņa un piedāvāja tasi kafijas. Kopš tā laika mēs esam kopā, lai šie gari palīdzēja man nav garām savu mīlestību.

Materials: http://fertilnost.com/obzory/duhi-sexy-life-s-feromonami

Joanna Michelle Thomas Thomas

Joanna Michelle Thomas ir 46 gadus vecs virtuves asistents, kurš bauda ārkārtas gludināšanas, riteņbraukšanas un pieaugušo krāsošanas grāmatas. Viņa ir maiga un radoša, bet var būt arī ļoti neuzticīga un mazliet sadistiska.

Viņa ir atkarīga no kafijas, ko viņas draugs Melodija Konstances zāle norādīja, kad viņa bija 18 gadi. Problēma pastiprinājās 1993. gadā.

Viņa ir musulmaņu Latvija. Viņa sāka mācīties pārtikas zinātni koledžā, bet nekad nav pabeigusi kursu.

Fiziski, Joanna ir diezgan labā formā. Viņa ir vidējais augstums ar godīgu ādu, vara matiem un brūnām acīm. Neparasti viņai ir protēzes rokas; viņa zaudēja savu cīņu ar vilcienu. Viņa ir pateicoties kafijai, Joanna izskatās vecāka par viņas faktisko vecumu.

Viņa uzauga vidusšķiras apkārtnē. Viņas māte aizgāja, kad viņa bija jauna, atstājot viņu ar tēvu, kurš bija piedzēries.

Viņa pašlaik ir viena. Viņas jaunākā romantika bija ar žurnālistu Craig Karl Ellis, kurš bija 8 gadus vecāks par viņu. Viņi izcēlās, jo Joanna bija pārāk koncentrējusies uz kafiju, lai būtu laiks Craigam.

Joanna labākais draugs ir virtuves palīgs Melody Hall. Tie ir nedalāmi. Viņa arī uzkaras ar Brodi Turneru un Ira Prestonu. Viņi bauda podcasting kopā.

You may also like...